Byvanie 65m od zeleznicnej trati

0vecka

no uz som prestahovany a fakt to nieje pocut ... v starom byte som sa budil na elektricku a v tomto novom som sa za ten tyzden co tam byvam este nezobudil...

lost

jj napisem, i ked to bude asi fakt o 2 roky (to s rodinou) no mozno ich predbehnem, uvidime :) ale danke za podporu :)

lost

heh mesiac, to tak to som uz prehral :D

no rodicia plus brat 14 rocny :) za 2 roky vychodi zakladnu skolu, takze potom :)

no ja len ze tolko som makal aby som sa osamostatnil a teraz znovu byvat s rodicmi, eeecht gold :D to uz radej prekusnem financnu narocnost (ako teraz) :D

ked uz ten realny zapad, namiesto prace by som sa chopil podnikania, lenze nemam ziadny napad :P to je to najhorsie na tom :)

Maoam

Lost, je to vas zivot a urcite musite zohladnit zelania vsetkych troch zucastnenych ( ste 3, ze?), ale tak vyhoda by bola ta, ze by ste zrejme byvali spolu a tym padom to tahali financne traja, dalej, nik nevravi, ze si tam casom nenajdes pracu ;-), zvlast ked sa postupne naucis NJ a ziskas kontakty, nahoda je blbec a mozno tam zacnes niekde pracovat, cojaviem v Spar-e :D ta stretnu ludkovia odtialto, preto by som sa nejak moc neupinala na to, ze praca na SVK, dalej, sam si opakovane pisal, ze tam mate v AT lacnejsi benzin, lacnejsie a kvalitnejsie potraviny, lepsie prostredie, takze ked to zratas, vyzera to byt na 'polepsenie si' :-).
No a ak chcete ist dalej, pisem len preto, lebo sa pytas, ja by som sla skor do Dreieck-u AT/CH/DE s tym, ze by som byvala v AT, byt tebou/vami, nesla by som do Dreieck-u De/CH/Fr, bleeee.
:-), navyse Swiss je velmi restriktivne a drahe, to uz skor AT alebo De, ale to je zasa vsetko tak subjektivne, kazdy ma rad nieco ine, vies ako.
Takze to ber cisto ako moj subjektivny koment, nic viac. Rozhodnite sa urcite podla seba.
No a ja, boze, to je tak strasne davno, Lost, vsak to bolo pred 12 rokmi :D.
Ja som sa rozhodovala kratko, asi mesiac.
:D zbalila som kufor a sla som

lost

Maoam, no zapadne nejak, ano tam bud na tom bode kde sa prelina AT/CH/DE alebo na uzemi CH kde sa to prelina s CH/FR/DE ..