Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Byvanie 65m od zeleznicnej trati

lost

Maoam, nj Laurina ma v tomto pravdu :D
rodicom ide o pristup do BA, cize asi mysleli nejake fakt brutane pohranicne mesto :) i ked asi by isli zlomit na 10km dalej.. (netusim ale hadam su tam pradnejsie cesty, alebo dialnica..)

No ja ak by som nepracoval na SVK, tak by som isiel velmi daleko od hranic :) Ale ak by som mal na SVK dobru pracu, tak by som isiel tiez len k hraniciam (max 20min do BA okreskami).. Ale otazne je, oplati sa mi ist kusok za hranice, ked pracujem na SVK? teda takto - aj tak by som bol vacsinu casu pracovne tu a plus, neviem ci by som tym nieco vyhral, skor mi to pride ako docastne riesenie.. lebo mam z toho zmiesane pocity.. pracovat tu a zit tam, neviem - rozhodne by sa zvysila kvalita ovzdusia.. ale financne by to bolo asi narocnejsie ako zijem prave teraz.. kazdopadne asi musim ziskat presne informacie o tom ako sa tam zuje :) ehm, to bol preklep :/ zije :D

inac, neviem ci som sa to uz nepytal, ako dlho si sa rozhodovala ty, ked si sa rozhodla odist? :)

Maoam

Lost, no jo, Laurina mi uz tiez opakovane vravela, ze si mam zacat davat platit za rady :-P.
Vsak sa prestahujte do AT cela rodina, ale radsej par km zapadnejsie ;-). Vsak AT nie je take velke, na SVK ste rychlo tak ci tak, byt tebou tak sa prestahujem do Steiermarku, tam je pekne a nie ste daleko od SVK. Dalsia moznost Tirol alebo Salzburger Land, ale to ste uz o dost dalej a maju horsi dialekt :D, i ked juzne od Tirolska mas Italiu :-) a zapadne mas uz Swiss a De, takze aj tam je super.

Lost, co sa tvojej vizie tyka, ja ti to melem uz asi polroka ci dlhsie? Ak mas(te) ten pocit, minuta pred dvanastou, utekajte.

lost

Maoam !!!

Vies co sa mi dnes stalo?

neuhadnes !! :D

haha, beriem mamu do mesta a pyta sa ma ci neviem (teraz neviem citovat) (ale mozno by si uhadla :D ) nieco na sposob ze "oplati sa prestahovat do Rakuska?"

:)))

prve slovo ktore mi napadlo, nebolo WOW ani EHM ani WTF alebo cokolvek ale hned som sa usmial ze MAOOAAAAM :D

haha...

a to som sa nikdy, opakujem nikdy ani len naznakom nebavil o rakusku (okrem nakupov) a moja vlastna mama z nicoho nic nahodi takuto temu, prave v case, ked o tom najviac debatujem na nete a s kamosmi :)

(to len dokazuje ako na3,1415ču je na Slovensku..)

mama to ma od otca, ktory pracoval pre slovenskeho rakusana :) a tak nad tym uvazuju aj oni :)

horsie bolo, ze chcela aby somtam isiel s nimi :D (no ale nechcel by som byt v rovnakom doma, asi ani ulici :P idealne 500m daleko, alebo aspon ina dedina :D atd uz off topic )

zaujimave vsak? :D

(inac, ked uz tolko ludi o tom uvazuje, mam strach ze to do 5 - 10 rokov bude vyzerat ako miestna cast blavy, resp.. dalsia humusna dedina humusnych slovakov (nic v zlom , nechcel som nikoho urazit, len pisem holu pravdu o nature situacii.. a to ma mierne odradzuje na najvychodnejsie rakusko.. osobne radsej najzapadnejsie.. ak AT, ale to je uz vlemi offtopic :) )

lost

no to hej :D
ale tak, ak su zivotne naklady 600 eur, a uradnik zarobi 800 eur, tak tych 200 eur co si dokaze odlozit za nicnerobenie je otazne :)
i ked, murar bude v 40tke fyzicky na dne a mozno aj na invalidnom dochodku

cize fakt je to asi tak ako pises :D

0vecka

2 lost ale sikovny murar je cely den zadrbany od niecoho a povecsine robi s ludmi ktorych IQ nepresahuje dnesny datum :-P .... zatial co typek s VS si sedi v kancelari cita si nieco na nete a obcas aj nieco spravi :-D

lost

profesia.pravda.sk

Absolventi vysokých škôl očakávajú, že budú zarábať v priemere 826 eur mesačne. V skutočnosti im zamestnávatelia ponúkajú platy 837 eur.

no teda :D dakujem pekne za taky plat :D

fakt sa splnili tie paranoidne teorie ludi, ze coskoro bude VS nieco ako maturita, resp ucnovka, kazdy to bude mat a nebude to mat absolutne ziadnu vyhodu..

ved to uz si sikovny murar zarobi viac :) a tak sa mi to paci..

lost

DO........... talianska ! :D

som stavil ze bude viac ako 4 goly a ti blazni strelia presne 4 goly :D ach jaj :D

toto je sila, uz sa citim ako clovek co vzdy vie co sa nestane, niekto by mal stavkovat na opozitum mojho a bude za vodou :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.