Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Byvanie 65m od zeleznicnej trati

lost

nj, no ja nemam problem nehrat :D toto bola moja prva stavka tento rok :)) (zvysne boli mikro v porovnani s touto), lenze.. neviem, som v slepej ulicke :D myslim ze by som sa z online zivota mal presunut aj do toho offline, len kde zacat :))) haha, to je ako "vyzva" z ozivota, dalsi challenge accepted chce odomna zivot :D

MaoamKracher

no to pasuje k tomu :-)

maju to aj ludia, ktori su zavisli od PC hier (War of Warcraft atd)

vsetci su totalne bezcielni v realnom zivote

MaoamKracher

Lost, ja som sa na to pozrela preto tak, ze nie som gambler :D. Keby ze som gamblerka, tak ti mozno odpisem, ze ach, v pohode to vobec nebola velka strata :D, lebo by som to asi porovnala s vlastnymi stratami :-).
Ale tak zivot ma vyobracal z inych stranok a kebyze zacnem pocitat, tak za tie prachy by mi vonku asi stala mensia vilka.
Asi by bolo najlepsie, keby si s tym prastil, lebo ak raz chces mat ten domcek v DE alebo inde, tak to asi inak nepojde.
Ta mensia bezcielnost, ktorou trpis, k tomu patri, vsetko zapada.

0vecka

2 lost to je take jojo niekedy peklo a niekedy dost fajn... proste sa to meni... niekedy ma uplne nasere a potom je zase super :-D ...

lost

MaoamKracher

no pozitivna stranka veci je, ze to nebola moja najvacsia strata :P ale ja sa na to tak nepozeram, nemozem, lebo ak sa na to pozeram, ze "za toto by som mohol mat pocitac tv dovolenku alebo auto" tak sa mi chce to vyhrat spat :D a to je potom uz fakt samovrazda.. sice sa nepamatam na svoj najhorsi den, ale myslim ze raz som zle klikol a stavil na iny team a strail som takmer 2x tolko co teraz :) za 1 blby klik, ktory som si uvedomil az vtedy, ked ma rodicia poslali do obchodu kupit smotanu :) na to sa velmi dobre pamatam :D a .. ked som prisiel domov, uz bolo neskoro.. taketo brutalne smoly som mal neraz :) nehral som inac dlho, asi rok len.. a za ten cas sa im takychto haluzi zopakovalo asi 5x :P :D i ked, na druhu stranu, ja sa vzdy pozeram na vec z pozitivnej stranky veci :D patril som (ak si mozem dovolit napisat minuly cas :P ) medzi hardcore gamblerov a este stale zijem, mam internet, a strechu nad hlavou :D haha, zatial :D inac sa mi zda ze tu bol este jeden gambler, sa volal tusim george :)

0vecka, inak ta vec s priatelkou sa stale nepohla dopredu? :) ze ci pojde ci nie ?

0vecka

2 MaoamKracher nj ale su tu nejake citove vezby... a zatial moj najdlhsi vztah :) ... neviem bojim sa niekedy ze kvoli nej ostanem... a teraz jej este zomiera otec a taketo ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Byvanie 65m od zeleznicnej trati - Fórum - ZDRAVIE.sk