Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svetlo v kabinkach a celulitida :)

Príspevok v téme: svetlo v kabinkach a celulitida :)
sklamana111

baby, aj vy mate take zmiesane pocity, ked si skusate veci v kabinkach a vidite sa tam v zrkadle? take blbe osvetlenie, ako keby som mala celulu aj na chrbte a pokrocilu na zadku, pritom doma v zrkadle len taku zacinajucu na zadku... len tak pre zaujimavost... ja mam potom z toho cely den pokazeny, ze ten sport je na nic...

Danielle24

kks!... tak nie som sama ! :D minule som si tiez takto nieco skusala a sa divam, preboha, to co mam po tych nohach, ved doma som si nic take nevidela, a zhrozim sa . :-)) Ale tvar a vlasy mam peknu...

Kia78777

:DDD presne....a neviem ako vy ostatne, ale ja obcas vyuzijem v kabinkach prilezitost a po skusani sa tak trocha prepudrujem /ked je tam uz to zrkadlo.../ a vzdy vychadzam z kabinky s pocitom ze mam uuplne teribilnu tvar.. vzdy si tam najdem nejaky nedostatok, a tie pory!! strasne! zle zle zle kabinkove svetlo....

alenka_maxova

ja sa v kabinkach radsej nepozeram na seba :D Len ci mi sedi oblecenie a bezim prec. Pretoze vzdy tam vyzeram strasne, nielen na tele, ale celkovo tvar, vlasy...

ugandra

keby len...mne sa zdaju v tych kabinach vsetky chybicky krasy niekolkonasobne vyraznejsie :(

hold, svetlo je svina!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svetlo v kabinkach a celulitida :) - Fórum - ZDRAVIE.sk