Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco chlapi hovoria chlapoch ktori sa o seba staraju su vypracovany ze su tepli

mellisa

To máš ako s babami, tie čo sa o seba nestarajú hovoria o tých, ktoré sa o seba starajú, že sú štetky :)
Čo sa týka môjho názoru, tak muž by sa mal o seba primerane starať, predsa nebude vyzerať ako bezdomovec. Ale zase ružové tričká, zrkadlové okuliare, sladkasté vôňavky, s ktorými niektorí chlapci dosť preháňajú, naušničkami, náramky kade-tade....tak to teda nie, to už je moc.

Sejla

no lebo ľudia si radi vytvárajú pomyselné vojny medzi sebou a najlepšie rozpoznáš nepriatela podľa uniformy

Lulita

hehe

ja zase milujem, ked sa muz 2-3 dni neoholi, ma to berie, nemam rada uplne na hladko oholenych a ti co si holia hrud, to by ma nevzrusilo

nirvana

Muž ma byť čistý, oholeny aspoň na tvári, mať príjemnú mužskú vonavku, a byť v dobrej kondícii. Svaly mať môže ale nie stereoidne, a ružový je u mňa automicky teply. Ak ma dlhé vlasy a celenku, tak je buď teply alebo pako :D metrosexuala by som nechcela, zaberal by mi kupelnu a kradol kozmetiku

renushik

Som za to, aby sa chlap o seba staral, tak přimneřene, asi niečo v tom zmysle, čo tu spomína Lost (palec hore pre teba) :D

lost

chuančo

no vidis, ty dres a naco vlastne? :D

namiesto solarka preferujem tropicky ostrov a namiesto fitka sport ktory ma bavi, uces mam jednoduchy (na jezka) a v jednoduchosti je krasa :D (minimalne v tom, ze udrzba = par krat si vydrhnut hlavu saponom a ususit dalsim drhnutim o uterak, defacto tento krok mozem kludne preskocit a ist rovno von, setrim cas a cas je vzacny), obocie si netrham, nie som masochista a nechcem aby mi pot pri sporte stekal do oka. nosim nekriklave farby, cize ruzova sa ku mne vonkoncom nehodi :D cize mam pestrejsi satnik, ak nosis len ruzovu. ozaj a cistenie pleti? o to sa postara vyvazeny jedalnicek.

cize vidis, ziadne fitko, ziadne solarko ci kozmeticky, a aj tak mame vysledok rovnaky :D ale aj napriek tomu, jeden z nas je viac gay ako ten druhy :D takze o com to je ?

ale jedno ti musim uznat, aspon investujes bezcenne inflacne euro do seba.. ( i ked solarko za investiciu nepokladam, to skor budu neskor do teba investovat platitelia zdravotnych odvodov, ale to je uz ina tema..)

Lulita

a je pravda, ze keby sa chlap vedla mna doma este viac džabal ako ja prislo by mi ze zijem so zenou, ale zakladne staranie sa o seba by malo byt, moj sa holí pod pazuchami, urobi si peeling, da si aj masku - to som mu poradila ja, ked ma plet unavenu, kremuje sa a tiez si trha obocie, ale nie vela, len aby nemal ako Brežnev

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.