Preco chlapi hovoria chlapoch ktori sa o seba staraju su vypracovany ze su tepli

Lulita

lebo su nestastni, ze svoje vyvalane pivne brucho nie je take pekne ako tých, co preto nieco robia, ale zase nie je starat sa a starat to iste niekedy, ked vidim ako si niektorí namachlia mihalnice chce sa mi grcat

LILIII

eeeeej chuančo :DD ...... ja neviem preco ,ale mne sa vzdy viac pacia zdatne tela "drevorubacov" ,ako portugalska kopia Diega z telenoviel
ale zase je fajn ,ked sa muz o seba stara no nie nejak prehanat ,ze solarko eeeeeee :-/ .... ale fitko je ok

chuančo

a čo kkkt?? chodím do solarka ,chodím do fitka ,chodím kozmetičke ,trhám si obočie ,čistenie pleti ..nosím ružovu ..a nie som gay..to je každého vec ako sa oblieka ked sa tak ciiti pohodlne prečo neeeeeee..:)))+trička do V

lost

mata548

ja necvicim ;)

ja mam dokonale telo a prave jem a nehybem sa ale aj tak mam ploche brucho :P

Joo, som rad ze to aspon niekto cita :D

Vemeno

Zenam to vadi, lebo taky muz, co sa stara o seba a svoj zovnajsok sa tazko doji z penazi. Preto sa ho podvedome aj vedome snazia ohovorit.

Joo

lost :DDDDD ... toto tvoje pisanie ma normalne terapeuticky ucinok ked ma clovek po..hmhm den .... ako vzdy super uvaha , dobre som sa zasmiela :DDD

lost

jaj no jasne, tak to je potom asi zavist alebo retardacia :)

"pivny pupok" je maximalne neprirodzena vec a podla mna to robi z bezneho muza skor polohendikepovaneho, pokial teda nie je na dochodku a nezvnasa sa vdaka sadlu celu den na vode..

neviem si predstavit zivot, ze by mi vytrcalo brucho, takto:
pivo.php5.sk

alebo hoci aj takto:

img.cas.sk

proste ako s tym vie behat? :D

jedine ze je to ako podlozka na tanier pred telku, to beriem :D to musi byt bezva super duper..

to by ma zaujimalo, ako sa take sadlo sprava napr pri autonehode.. mozno to je airbag a mozno opravy opak..

(ale nech to nikto neberie ako ze takych ludi odsudzujem, je mi jedno ake maju brucho, len pisem ze osobne by som hoci aj 24 hodin denne cvicil ako by som mal mat taku tiahu na sebe :D )

mata548

ja som nemyslela ten tip ktory je pred zrkladlom pol hodinu ale takych ktory su hlavne vyrysovany bez neakach vacsich svalov..to si vazne myslite ze iba preto ze tam nemaju sadlo ako "ma mat" '"poriadny" chlap ze je teply lebo nevazi 80kg tukov ?lebo vacsinou sa stretavam s tymto nazorom hlavne od chlapov s pupkami :D