L'Oreal Casting Creme Gloss

Príspevok v téme: L'Oreal Casting Creme Gloss
anna258

Ahojte.Chcem si dať na vlasy bezamoniakovú farbu loreal casting creme gloss ale chcela by som peknú tmavšiu hnedú bez akýchkoľvek ryšavých či červených odleskov..do zlatova ešte môže byť. Podklad mám medeno hnedý tak mi prosím poradte aký odtieň tejto značky mám zvoliť. Ďakujem

ladyr

baby ja som si farbila permanentnou farbou syoss oleo intense čiernohnedy odtien a uz si nechcem davat permanentnu farbu chcela by som skusit horkú čokoladu loreal casting creme gloss? nemate s tym niekto skusenosti? týmto by som vlastne prešla z tmavej na trochu bledšiu hnedu....bojim sa ako mi to chytí

januliqq

Ahojte.. kupila som si casting creme gloss 801 saten blonde a myslim, ze som si zle vybrala a mala som vybrat tmavsi blond odtien. Pokial chcem tmavsi vysledok, mam nechat farbu dlhsie na hlave? bojim, ze ze po dlhsom nechani mi to vlasy este vic zosvetli. Dakujem za odpovede, Pekny den

anna258

chcela som nejakú peknú tmavšiu hnedú lebo ona sa aj tak rýchlo vymýva, ale určite nechcem čiernu tak sa toho bojím.

didi1023

No tak čislo ti neviem povedať lebo som ju už dlho nemala ale tak ona je dost tmava ako neviem podla toho aku chces ale je pekna

anna258

presne nad tou som uvažovala..to je čislo 323? len sa bojím aby som to nemala čierne keďže svoje mám celkom bledé..

Joo

ja som ju pouzila asi dva krat a mozem len odporucat je taka gelova ... ja som si vlasky chcela zosvetlovat ,nakolko mam tmavo ,tmavo hnede ,ale na zosvetlovanie ju moc neodporucam ..... inac tie farby chytaju tak, ako je na obrazku pokial dodrzis navod
ona zalezi i od kvalite vlasu ja mam rovne, huste ,tnavo hnede skor cierne ako hnede :-#