Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

univerzita komenskeho či VSEaMvs????

Príspevok v téme: univerzita komenskeho či VSEaMvs????
monika1991

Dobrý deň,vedel by mi niekto poradiť. rozhodujem sa pre študium na jednej z týchto škôl,ale externe a neviem sa rozhodnut.od Vysokej skoly ekonomickej a manazmentu verejnej správy ma iba jedná vec odrádza a to výska školného 1100 eur na rok,preto uvazujem teraz nad univerzitou komenského,fakulta manazmentu,je tu niekto kto je jej absolventom??aká je šanca sa tam dostat a ake je študium??za vaše nazory vopred dakujem

meteo

ano ja navstevujem 4 rocnik:)co je to za sprostost ze nema uroven?chod sa pozriet na tuke a uvydis kde to nema uroven,architekti studuju v priestoroch co vyzeraju ako kunica a maju jeden stary pc:)vsemvs je to normalna skola a z tych lepsich sukromnych skol...a ked si absolvent naco si tam chodil ked nema uroven,mal si prestupin niekam inam...takych mam najradsej.

xxxxxxxxxxxx

ako absolvent spominanej sukromnej ...poviem ze nema uroven ako by vysoka skola mala mat... inak nic tam nieje zadarmo, nebabru sa s tebou, to ze si to clovek zaplati nema vyhrate... vela ludi pohorelo hlavne na spominanej informatike :)) a co sa tu pisalo ze za tie peniaze ti poskytnu material a budu k tebe pristupovat dobre to je tiez omyl...

ale tak zvladnut sa to pravdaze da...

len ta uroven no neviem ako to je na inych skolach ...

monika1991

capricorn ďakujem za tvoj názor a david_24 osobne si myslim že keď má raz niekto kontakty na správnych miestach ani školy nepotrebuje a má vyborny joob,a momentalnej dobe sa skor vykaslu na uchadzača,ktory nema vobec VS,skor daju prednost im nez napr.človeku len s maturitou,nedajboze len s vyucnym listom

capricorn

monika ano to su predmety:)z profesorov strach mat nemusis,povecsine sa spravaju slusne a ustretovo,ako aj studium je zaujimave a mna to bavy:)aj spoluziaci su faj 99% z nich pracuje skoro vo vsetkych zamesnaniach:)(spoznas vela policajtov,podnikatelov ale aj statnych uradnikov ci bankarov ma to svoje vyhody:),a z tou statnou a sukromnou ze zo sukromnej kadzu zivotopis do kosa? to kto ti povedal? ja pracujem skoncim skolu,poslem zivotopis uvediem prax 5 rokov na druhu stranu posle absolven zivotopis bez akychkolvek pracovnych navykov tak sa stavme ci zivotopis skonci v kosi skor:)???
a k tym chibam:) ja milujem bernolakovcinu ktora sa bohuzial uz nezachovala ale si myslim bola super bez pravidiel a obmedzeni tak preto a vedomosti ci iq z pravopisom nemaju nic spolocne.kamos je matematik ten roby veci z cislami co povecsina z nas nema ani sajnu o derivaciach ci ocom:) a v zivote netrafil i/y:)dik za pozornost

david_24

capricorn sorry, ani sa nečudujem, že toľkí nespravili skúšku, keď tam chodí takí výkvet. V tvojom príspevku som narátal minimálne 8 gramatických chýb. Chlape rob s tým niečo, možno aj preto ti dávajú na skúškach vyučujúci také zlé známky...
Ja odporúčam štátnu školu, životopisy absolventov zo súkromných škôl väčšina zamestnávateľov hádže rovno do koša.

monika1991

CAPRICORN to si mi asi napisal predmety čo su tam či??ja som mala na mysli tvoje dojmy z profakov,pristup celej skoly,nazor na predmety....a v ktorom ročníku si??

capricorn

Zimný semester
Názov predmetu Kredity Dátum zápisu Známka
Cudzí jazyk I. 3 kr. 7. 1. 2012 E

Financie a mena 6 kr. 12. 11. 2011 D

Informatika I. 3 kr. 26. 11. 2011 E

Integračné procesy v Európe 4 kr. 14. 1. 2012 B

Marketing 3 kr. 16. 12. 2011 E

Mikroekonómia 3 kr. 9. 12. 2011 E

Právo 3 kr. 7. 1. 2012 A

Základy verejnej správy 4 kr. 19. 12. 2011 E

Letný semester
Názov predmetu Kredity Dátum zápisu Známka
Bankovníctvo v EÚ 4 kr. 9. 3. 2012 C

Cudzí jazyk I. 3 kr. 14. 4. 2012 FX

Informatika I. 3 kr. 16. 6. 2012 B

Makroekonómia 3 kr. — –

Manažérstvo rizika 4 kr. 28. 4. 2012 A

Marketing 3 kr. 4. 5. 2012 E

Podnikové hospodárstvo 6 kr. 11. 4. 2012 D

Poisťovníctvo 4 kr. 24. 2. 2012 E

Právo 3 kr. 16. 3. 2012 E

monika1991

capricorn ja netvrdim ze externe studium je lahke,cely tyzden makas v robote a svoj volny čas travis bud sedenim v skole na prednaskach alebo nad knihami!! ja len tvrdim že niektore skoly to robia pre peniaze,keby nie tak urcite to nerobia a nerobia si dialsiu robotu s externými studentmi len pre dobrý pocit..diplomy sa kupuju vsade,nie len na trenčianskej,len tá mala len jedinu smolu že im na to prisli..prosím ta,mohol by si mi napisat este dalsie tvoje dojmi s VSEMVS???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

univerzita komenskeho či VSEaMvs???? - Fórum - ZDRAVIE.sk