Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychlosti v BA

Príspevok v téme: Rychlosti v BA
abbafy

Caute,
jazdim po BA ale nejdu mi do hlavy rozne rychlosti.
Idem a zrazu je rychlostna cesta, normalna, dialnica a takto sa to stale strieda pomaly na kazdej krizovatke.
Vidite v tom nejaku logiku (okrem toho ze vidite cedulu dialnica)?
Mna to nuti stale chodit 50 ked nevidim tabulu ze je dialnica alebo ina rychlost.

lost

0vecka

vies co sa mi stalo raz?
idem si len tak otestovat nieco a tak idem z jedneho mesta do druheho ale proste idem, to staci :D
a zrazu ma brutalne dobehne nejaky VW passat a tlaci sa na mna, hovorim si ze hmm dalsi buran ci provokater, ale **** nepridal som ani 1kmh, a potom na kruhaci som sa to "ztriasol" a vdaka tomu nadskoku ma nechal na pokoji ale videl som tam nejaku "bradavicu" ci ako sa to vola, policajny radar.

tie 4 **** mali skryt slovo NASTASTIE..

nie som si 100% isty ci to bolo ono, ale co ine by to bolo..

dovtedy som neveril tej sikane, ze policajti provokuju atd :)

tak sa musim k tomu nalezite zariadit a bude este sranda, a raz..

a raz im spravim tu radost, ze ak sa na mna takto bude tlacit tak mu zdrhnem a zastavim a zasmejem sa ze co sa ma snazi na takom šrote nahanat :D proste toto musim spravit skor nez zomriem :)

lost

ved v Ba je len jedna "dialnica" nie? a to sa vola obchvat :) to mas ked idez zo Senca cez ten "aupark" ta krasna rovinka co si vzdy pyta minimalne 200kmh, ale moze tam byt aj radar (vyhoda tak vysokej jazdy je ze sikovny pravnik to klasifikuje ako vseobecne ohrozenie a to je trestny cin, cize sa da vyhovorit na osobu blizku a zaplatit len 60eur ci kolko to a nie 800, cize ked uz, tak odporucam 3 nasobne prekonat limit, ako pise george)
no a ta sa zrazu vytvori na D1 a ide na malacky

to je jedina dialnica ktoru poznam a to ze mas sem tam v meste 60,70,80tky to je normalna cesta len je rychlejsia :)

alebo daj mapy ze na ktory usek myslis..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.