Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co mám robiť aby som bola opäť blond

Príspevok v téme: Co mám robiť aby som bola opäť blond
pipinecka94

ahojte som strašne zúfala potrebujem pomôcť :( som prirodzene špinavá blondýnka a asi dva mesiace sa farbím na tmavo hnedú..chcela som zase byť blondýnka tak som si predvčerom dala na hlavu blond a vôbec nič to nespravilo tak som si na to dala 9% peroxid ale zabudla som si knemu kúpiť ten prášok tak stále s toho nič nebolo..nakoniec som si dala ešte jednu blond farbu tá mi zafarbila len korienky..včera som si kúpila už 12% peroxid aj s práškom a dala som si ho na hlavu na pol hodinu a výsledný efekt je asi takýto korienky mám žlté miestami biele do polovičky vlasov mám ryšavú a zvyšok neviem identifikovať :( mám úplne spálené vlasy s toho peroxidu :/ poradťe mi prosím čo mám ďalej robiť aby som dosiahla blond ale prosím už bez použiatia peroxidu.vopred ďakujem

Lucia152

som prirodzený blond, kedysi za detských čias som bola až do biela, lenže teraz mi vlasy stmavli a blonďavé ich už mám len na konci ani to nie také aké som chcela. neviete poradiť čím by sa okrem farby dali zosvetliť? peroxit taktiež nechcem

linda22

ja mam plave vlasy a nafarbila som ich kedysi na cierno, kadernicka mi naniesla na celu hlavu melir a potom dala svetlu orieskovu, mala som ich take plave potom.

danielaaa

to ty to myslis akoze vazne, ze si ides davat peroxid 5 krat na hlavu?? daj sa rovno ostrihat dohola, budu ti rast uz spinevy blond vlasy

Jefitto

Už iba podľa názvy témy a tvojho nicku je jasné, že si blondínka, minimalne, čo sa týka rozumových darov :D

pipinecka94

no ahojte :) kúpila som si včera zosvetlovač syoss 12-0 a mám ich teraz ryšavé. ako docielím vytúžený blond ?

jankaaaaaaa

aj odfarbovace ako syoss, garnier atd obsahuju peroxid. myim, ze 9% . tak isto aj kadernicka na stiahnutie farby pouzije peroxid. je to to iste. akurat ze kadernicka s tym ma skusenosti a vie co a ako. asi mas len jedinu moznost ist k nej . vlasy sa uz dokopy nedaju ked sa uz raz spalia..

Liliana65

ani kaderníčka neurobí z takej farby hned blond, bud sa to robí postupným sťahovaním farby, alebo melírom... aj tak vlasy budú poškodené. Musíš sa o ne potom dôkladne starať, rôzne zábaly a masky, aby dostali do seba aspon niečo :) teraz im daj trošku pokoj a vyživuj ich a určite ich daj podľa mna aspon podstrihnúť..

malickaaaaa

poradťe mi prosím čo mám ďalej robiť aby som dosiahla blond ale prosím už bez použiatia peroxidu.... ty si riadna pipi... daj si blond parochnu :)))

danielaaa

Boze ja nechapem, to fakt ste baby take truby, ze si davate peroxid na hlavu aj na 3 krat a potom placete ze mate spalene vlasy?
Co tak zajst za kadernickou a povedat chcem byt blond, urobte s tym nieco, odbornicka uz vie ako na to aby z vlasov neostalo len seno a boli take ako chcete....

malickaaaaa

Waw, tak s peroxidom by som doma len tak neexperimentovala... aby som si neznicila vlasy...
na tvojom mieste by som zasla za kadernickou ona by ti to urobila (asi to bude aj stat dake ecko :O ) no ale co uz... nabuduce si nedrb tmavu farbu :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.