Dobry liecitel na psychicke problemy

anjelik*

Ovečka, len pokiaľ liečiteľ nemá uzatvorené dohody so zeleninou, ako ty máš, tak nutne musí uzatvárať dohody s pacientmi. Tiež musí obnovovať svoju energiu, aby ju mohol potom použiť na liečenie. :o)

anjelik*

Aha, no už rozumiem. Je tam jasne badateľný súzvuk a obojstranná obmena energií. Bodaj by viac bolo takých chápavých a k zelenine otvorených ľudí. ;o) Máš môj úprimný obdiv. :o) Chvíľu som síce zvažovala mieru dobrovoľnosti odovzdávania ti plodín, ale jasné, že ty to vyvažuješ tým zalievaním a pichaním paličiek. ;o)

0vecka

A je pravda ze potom ako ich zjem tak mam taky pocit ako keby mi to dodalo energiu takze tie doubledogove svedectva mozem iba potvrdit. Inak som pocul ze podobne dohody ma viacero ludi ale dohody typu ja ti dam 5 EUR a ty ma za to vyliecis so schyzofrenie uzatvaraju iba specialny ludia :)

0vecka

2 anielik no ja som ich zasadil a polievam ich popripade pichnem palicku do zeme a priviazem ich o nu aby ich vietor nezlomil a oni mi naoplatku davaju svoje plody ktore potom papam :) nijako sme sa nedohadovali jednoducho to nejako same odseba tak vyslo a odftedy to robime pravidelne. :)

anjelik*

Smiem sa spýtať, Ovečka, čo s nimi robíš? A ako potvrdili rajčatá vašu zmluvu? A aké sú výhody plynúce pre obe strany z tohoto kontraktu? :o)

Stopaaa

anjelik,
niektore tvoje prispevky su celkom zaujimave, ale troska mi na nich vadi to poucovanie a nedostatok tolerancie k inym. kazdy mame svoju cestu a musime ju prejst tak, ako to nam vyhovuje a ako to my potrebujeme. ty sa tvaris ako nadclovek, ktory vie ako zit a najradsej by bol, aby tak zili aj ostatni. je v tom kus velikasstva a povysovania. skutocne vyspele osobnosti su pokorne, chapave, velkodusne a tolerantne.