Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partner nema chut na sex

Príspevok v téme: Partner nema chut na sex
moma

Ahojte...vsade pisete, ze sa s partnerom milujete aj viac krat za noc, ako po vas tuzi... ja mam opacny problem. Partnerovi staci milovanie tak 4-5 krat do mesiaca a pre mna je to zufalo malo. A okrem toho, miluje sa najradsej nekoro vecer a hned zaspi... A ja sa mozem urobit sama... Hovori, ze sa mu sex so mnou paci. Pouzivame rozne techniky a pomocky, obliekam sa prenho do krasneho pradelka... a NIC... Co mam robit? Ja sa chcem zufalo milovat !!!!

muž

moma ja mám presne taký istý problém s manželkou.Ja by som každý deň a jej stačí 1x do mesiaca.Besniem z toho a som zúfalý.A môžem sa aj pokrájať a nepomáha nič.Vraj sex nemusí.Takže niesi v tom sama.

cica

alebo makaj ty viac krat po sebe a uvidis aky to je dobry trening...nebude sa ti chciet skackat na nom celu noc....alebo zeby???no v kazdom pripade ti to dalsi muzi vyriesia

terra

moma vieš aj chlapom sa občas nechce. Viem to ja som mala taký istý problém a zistila som, že priateľ bral ohľad na mňa, že som páru krát vyslala taký signal, že sa mi nechce.Ale samozrejme,že u teba to tak nemusí byť skús sa ho niekedy spýtať na to viem,že je to tažké sa o tom rozprávať.Ale ako píšeš predtým taký nebol ono ak ste spolu už dlho tak to tak býva,že vie že ty si stále pri ňom a,že keď bude chcieť tak sa budeš sním milovať, a že už si ťa týmto nemusí držať pri sebe bere to ako rutinu.

moma

Nebol taky vzdy... sme spolu uz 7 rokov a tato kriza trva tak 1/2 roka...uz z toho saliem. Ked sa ho snazim zviest, tak mi povie, ze teraz nie, lebo na to nema naladu. Vraj ma myslienky uplne inde ... (pri typicky muzskych cinnostiach ako napr. pivo zo susedom, telka a pod...) Dik Jaja, som rada, ze aj niekto iny mal podobne problemy...

Rubi

Moma a bol vzdy takyto alebo len teraz?Lebo pokial bol taky vzdy tak proste patri k muzom ktory nepotrebuju mat sex az tak casto.

jaja

veru tak, my toho casto krat spravime vela, len oni si to niekedy ako keby nevazili... mozem vediet, kolko mate rokov? My sme mali tiez podobnu krizu, aj ked mozno nie tak vaznu ako pises ty. prave vtedy som zacala s pradelkami a paradenim.
u nas najviac zabera cierna farba, ked sa dam do krasnej ciernej supravicky a k tomu cierne silonky, az ma tak zere :-))
viem ze sa mi to lahko pise, ale skus ho nejak podrazdit, ja tomu mojmu napr. len prejdem nozkou po chrbate a uz sa nevie zastavit :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.