Liecba pana Hudeca - biela pyramida

doubledog

zbezne som si to pozrel, citat sa mi to teda nechce, a osobnu skusenost s nim nemam.

ale poznam viacere (nie vsetky) metody, ktore sa tam spominaju, a viem, ze funguju.
kto ma otvorenu mysel, moze z toho vela vytazit.

Jefitto

Fyzika proste nepusti!

Fyzikálne zákony sa proste nedajú prekročiť. Proste to tak je, to nie ako politicke zákony, na ktoré dávajú pozor policajti. Prekonaj fyzikalny zakon a nobelovu cenu maš istu...

nikolasik

verte čomu chcete to je ozaj už o ničom. ak niekto nemá skúsenosti a odsudzuje. a najlepšie dedko vševedko ako v rozprávke mal by aj niečo vyskúšať nielen rečniť o ničom. potom by možno aj pomohol

RNG

Nuz niekto tu ma zvlastnu logiku, osvojuje si pravo druhych podcenovat a urazat, ale ti sa samozrejme nemaju pravo branit???
Ja si osobne myslim, ze demokracia znamena, ze kazdy ma rovnake prava a plati nan rovnaky meter na meranie .
A trapni su ti, co toto neuznavaju. A nedemokraticki. To je asi pozostatok z minulej diktatury, z ktorej na Slovensku este mnohi zrejme nevyrastli.

analyn

filomena54- zelam ti, aby sa ti polepsilo. Z mojej rodiny sa nikto nikdy viac neda napichat, pritom cinskej medicine doverujem, ale nie akupunkture. Opakujem, tymto ludom to robili ozajstni dlhorocni odbornici, a skoncilo sa to zle. Kazdy clovek je original, a v pripade toho muza mu trvale poskodili nervy v nohach. Je invalid.

piper nigrum

RNG, kolkokrat nam tu budes este predvadzat svoje zivotne uspechy? Stale dookola to iste, zabudol si uviest svoje IQ:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Si strasne zabavny, heh...

Jefitto

Alternativna medicina je dobrá vec, ale nie vtedy, ak tomu, čo ti robí "terapeut" musíš veriť.

V takom prípade je to podľa mňa obyčajné placebo, za ktoré daš pekné prachy...