Liecba pana Hudeca - biela pyramida

filomena54

no a to ja idem na akupunkturu, zacinam buduci tyzden, uz som kedysi chodila a mala som pocit, ze mi je lepsie... ja staru cinsku medicinu co zahrna aj akupunkturu uznavam, ked ju robi naozaj odbornik a na tu akup. idem original thajke.

analyn

za mna- bylinky ano, akupunktura v ziadnom pripade nie! Poznam len 2 ludi, ktori boli na akupunture a obaja toho lutuju. Pohorsilo sa im, jeden z nich ma nasledky aj po 8 rokoch. Obaja boli u roznych odbornikov s dlhorocnou praxou.

Jefitto

Alternatívna medicína áno... vieš čo je alternatívna medicína? To sú bylinky, ktorých rozbor je spravený, vie sa, aké obsahujú látky a ako účinkujú. Veril by som ešte aj akupunkture, ale žiadnej pyramide určite nie

RNG

Kalinciak, mal by si trochu prestudovat historiu, tam by si zistil, ze pred 40 rokmi sa nedalo na Slovensku podnikat, A ja som bol uspesny v studiu a mojej prvej robote na Akademii Vied, v mojom odbore fyzika materialov.
Potom som studoval postgradualne v USA a zaroven ucil na vysokej skole a az potom som presiel do priemyslu, do strojarenstva, kde som si po 15 rokoch otvoril vlastnu firmu a vyrabam nie loziska, ale ploche spruziny, precizne.

A co sa tyka doplnkov, viem asi o tom dost, kedze som to studoval a dosial studujem z roznych lekarskych periodik a knih (pamat mam stale vybornu, chvala Bohu) uz vyse 17 rokov a mal som na Slovensku niekolko rokov aj doplnkove predajne, ktore som zialbohu musel pred 4 rokmi z osobnych, financnych a personalnych dovodov zavriet.
Prispela k tomu aj nesmierna byrokracia Slovenskych colnych a schvalovacich organov, aj moj vek, lebo som sa dalej uz tomu nemohol pre nedostatok casu venovat.Tiez fakt, ze sa neda uspesne na dialku podnikat bez zodpovednych ludi, ktorych som zialbohu nenasiel, napriek snahe.

analyn

Pan RNG na, rozdiel od vacsiny z vas, je uspesny vo vsetkom, do coho sa pusti. A o alternativnej medicine vie viac, ako si dokazete predstavit. Uspech sa na Slovensku stale neodpusta. Oh jaj, zavist picha, az boli....

kalinciak

mali by sa do debaty zapajat ludia ktory maju skusenosti a zazili svoje s alternativnu medicinou a nie predajcovia lozisk ktory pred 40 rokmi podnikali na slovensku a teraz uspesne ziju v usa a robia reklamu zapperu, a vazeny p.bozemoj pozri si zaklady informatiky...

kalinciak

pred niekolkymi rokmi som nal problem s ladvinovimi kamenmi za cca tyzden po nich neostalo ani pamiatky okrem snimok z vysetreni. absolvoval som 2x denne pyramidu a bral som preparaty od p hudeca, neskor sa vyskytli problemy s kolenami a miesto chemie od doktorov som bral zase preparaty od neho a casom sa to zlepsilo. takze asi tolko pre p. bozemoj a nie kzdy musi mat svoj pc kedze aj ja som svojho casu chodil na net k susedovi.... a ps asi musis byt hrozne duchovne zalozeny ked mas taky pekny nick...