Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vydedenie

Príspevok v téme: vydedenie
mrtvolka

Vie mi tu niekto povedat, ci mozem vydedit vlastneho otca? Jediny dokaz zlych vztahov mam policajny vyjazd v januari, kedy ma napadol, trestne oznamenie som nepodala. Ma problemy s alkoholom, ale usilovne zapiera, a je mimoriadne nezodpovedny k peniazom, plati rundy v krcme, telefonuje cele dni (sialene ucty za mobil) a pod. Som chora a rada by som mala istotu, ze sa k mojim prachom po mojej pripadnej smrti nedostane.

mrtvolka

Lost, keby som mala muza a deti, tak tu nezakladam tuto temu, ze ano...a rozdavat majetok? Som invalidna, tak som rada, ze nejaku mensiu rezervicku mam, bohuzial ta rezervicka nepostacuje na samostatne byvanie a hypoteku ja nedostanem.

lost

"plati rundy v krcme"

nahodou, toto je velmi mile a spolocenske gesto ;)

V takychto pripadoch je velmi tazke radit, nemas muza, ci deti ktore by boli v pripade dedicstva uprednosstnene ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.