Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Volám sa pani Jojoefektová, chcem sa vydať za pána Razanavždychudého

Príspevok v téme: Volám sa pani Jojoefektová, chcem sa vydať za pána Razanavždychudého
jojaefektova

ahojte, tromfne ma niekto ? :D

za 5 rokov 5 jojo efektov.

moje miery:

prsia: 96
pas: 76
boky:96
vaha: 75 kg
no cele zle. uz som tu mala par tem, pri mojich chudnucich pokusoch. ale moc ludi to nekomentovalo.

tak ja si tu budem kludne aj sama pisat. :D

ale drzte paceky, moj ciel je do oktobra na 65 a ptm do konca roka 60.

papííík :PP

jojaefektova

ehmm tak ja som bola minuly tyzden nakupovat a nohavice z 38 na 42 a tricka z X na L

tak to je zleeee, ale myslim si ze sa to zlepsi ked zacne skola.

aj ked aj teraz sa snazim. ale nie dost to si priznam, vazit sa uz radsej ani nevazim.

jedine miesto kde som ubrala su prsia
Prsia: 96
pás: 78 !!!
boky: 102 ??? tak to sa mi nestalo uz 5 rokov :((((

vecer si pojdem zrejme zabehat !!!

Jefitto

Ono nemusí to byť také seriozne cvičenie, skorej by to chcelo nejakú outdoorovu aktivitu, alebo aj indoorovu. Teraz som bol dva dni- maloval som steny, robil podlahy, skladal nábytky a som mrtvy. Ale je mi fajn :D

Alebo treba loziť do prírody. A žrať môžeš normálne, problm priberania (s výnimkou štítnej žľazy) podľa mňa vôbec nie je v strave, však aj naši predkovia pred 500 rokmi žrali slaninu a iné tuky. Keď si z kravy v maštali nadojila 5 litrov mlieka denne, myslíš, že to vylievali do potoka? Horkýže! Všetci to pekne pili a nepasterizované a boli tuční? Neboli. Lebo celé dni strávili na poli, okopávali, trhali burinu, chlapi kosili, starali sa o svoje živočíchy, ktoré chovali, takže tam je ten problém podľa mňa...

Dnes ľudia poväčšine nechovajú nič okrem dajakých psíčkov a preto sedia celé dni pred PC a kysnú... potom budú márne hladovať...

niqolqa

skusala si nejake cviky na brucho alebo len drzis diety? pretoze ak necvicis, je ti to na nic :) ja idem podla is.gd a k tomu dukanovka, zatial funguje... drzim palce!

nikki.7

jojaefektova: to máš takmer navlas rovnaké miery ako ja...akurát že ja meriam 168 cm, vážim 65 kg,ale miery sú rovnaké:
prsia:96 - tie by mohli ísť dolu
pás - 76
boky - 96

otras, chcem dať dolu aspoň tých 5 kg, ale nejde to

Mrska Silvuska

mila jojaefektova, uz len nazov temy sa mi paci))) ako keby som citala o sebe...ked som bola v 5tom mesiaci tehotenstva, vazila som 52 kg:-) no tož keď som išla rodiť, 70-tka svietila na vahe ako majak))))) tyzden po porode som svojich krasnych 57 kíl hrdo nosila až do doby, než som sa sama vyžrala (doslovne) na 8Otku...a nepomôže ani fakt, že som sa rozvádzala, že som musela dať dieťa do jaslí a začať dochádzať do iného mesta za prácou...proste som papala a papala a papala..potom minus 10 kog, plus 7kg, mínus 12...a tak podobne....a u mna platí len to staré známe nežer:-D
a k tej očiste s mixovanym jedlom....toto skor jeden den v tyzdni taky ocistny, inak pekne mensie porcie tych obligatnych 5x denne)))
drzim palce:-)

jojaefektova

ludkovia, co myslite je dobry napad urobit si taku ocistu par dni jest vlastne pit roznyxovane vselico ????

napr. teraz som si dala ze citron, rajciny, uhorku, kalerab, rukolu, a melon aby to nebolo take trpke

uz nejem mliecne veci, jedine mliecne co zjem je mozzarela.

schudnem trosku napr za 2 tyzdne ked budem konzumovat taketo rozmixovane ?

aspon 2 kilecka ?

:))

jojaefektova

az teraz som si vsimla ze som zle zapisala moje miery :D

je to:

96
76
96

:) jaaj tie prsia by som ale bola rada keby ostali taketp :PPP

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Volám sa pani Jojoefektová, chcem sa vydať za pána Razanavždychudého - Fórum - ZDRAVIE.sk