Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nestastne zalubena do gaya

Príspevok v téme: Nestastne zalubena do gaya
slzicka

Myslela som ze sa mi to stat nemoze a stalo sa...Preco je niekedy hlas srdca silnejsi ako rozum?Najviac ma boli to ze jeden z najlepsich kamaratov nebude uz mojim blizmym clovekom.To ze ma nikdy nebude chciet som prijala ako bolestivy fakt ale nedokazem byt s nim nadalej kamaratka.Bol by to masochizmus.Snazila som sa dlhk ale len priatelstvk nedokazem stravit.Najde sa tu nejaka babaco zazila nieco podobne?Citim sa strasne ale nelutujem sa.Taky je zivot.

bašulka

Ahoj, no ja presne viem ako si sa musela cítiť.. Zažila som presne toto isté. Mala som kamaráta ale strašne dlho a kedy si medzi nami niečo bolo a proste po rokoch sme si znovu začali písať a stal sa mi proste fakt úžasným kamarátom s ktorým sme sa smiali, vymýšľali blbosti a tak. No a raz prišla téma na to, či by bola chyba sa dať znovu dokopy .. povedal mi že nie že pôjdeme na hrad, bola zima , hrad je romantické miesto tak že tam pôjdeme asi 2 alebo 3 mesiace sme sa dohadovali len furt nemal čas.. a už som sa naštvala tak som sa s ním pohádala on sa mi ospravedlnil že to takto neplánoval ani nič ale že je proste gay.. a vtedy sa to všetko otočilo o 180 stupňov a tým to skončilo.. zistila som že má frajera čo ma vtedy úplne položilo a nevedela som čo ďalej.. akože, občas sme si písali a stretávali sa ale problém bol ten, že ja som furt cítila niečo viac a on bol v pohode že sme kamaráti.. a proste sme sa viac krát takto pohádali že ma namotával aj keď vedel že je gay a teraz sme sa prestali baviť už úplne.. nestretávame sa, nepíšeme si ani žiadny kontakt.. keď ma stretne tak kamenný pohľad a jediné čo mi vie povedať je ahoj alebo čau.. a ja keď ho vidím tak mám slzy v očiach lebo stále som zaľúbená ..

slzicka

Ono mam kamosky ktore o tom vedia len priznam sa za posledny rok to bol zaroven najlepsi priatel.Jedna velmi dobra kamaratka sa odstahovala a uz sa tym padom az tak nestykame.Celkovo mam obdobie kedy vyhladavam inych ludi oproti minulosti.Clovek sa vekom po urcitej stranke formuje meni a to co mi kedysi vyhovovalo uz tak nie je.Dobreho priatela nie je take lahke najst.

Kavenka114

Nj, ja viem, že je to ťažké? Vo svojom okolí nemáš žiadne kamarátky alebo niekoho na koho by si sa vedela obrátiť?

10 rokov je skutočne dlhá doba

Ten kamarát by ti s tým nepomohol, aj keby chcel jedine čo by dosiahol by bolo to, že by si sa zaľúbila ešte viac vďaka tomu, aký je k tebe dobrý, ochotný a tak

slzicka

Lost mas svatu pravdu to by som neviem ako rozchodila nuz ale musela by som...Dole klobuk a obdivujem kazdu zenu ktora toto zvladla.Kavenka a Ty si presne ako ja len je to opacne.Ja som mu napisala ze s nim musim radikalne prerusit kontakt lebo som sa zalubila.On mi napisal ze mi s tym pomoze ale na to som zareagovala ze to je nezmysel.Bol to jeden z mojich najlepsich priatelov a preto ma to este o to strasnejsie zoziera.Moc som sa upla az sa tomu sama cudujem ale viem pricinu.Po smrti byvaleho som sa nevedela 10 rokov zalubit tiez z psych.dvovodov.Mala som traumu.Okolie vmima velmi ze som v depresii ale ja budem bojovat aj keby kazdy den preplacem zo zaciatku zial priatelia dobri uz asi len tazko budeme.Velmi by som teraz potrebovala dobru priatelku len momentalne tazko niekomu dokazem verit.

Kavenka114

Zažila som čosi podobné, len nešlo o homosexualitu. Kamarát sa do mňa strašne zaľúbil a ja, nech som sa snažila akokoľvek tak som si nevedela náš vzťah predstaviť, absolútne ma to k nemu neťahalo a nechcela som ho za partnera. Viac ľudí ma prehováralo, aby som mu dala šancu, no vedela som, že by to skončilo rozchodom a to by bolo ešte horšie.

Bohužiaľ on o tom nechcel ani počuť a stále sa ma snažil nejak presvedčiť na vzťah, mal strašne veľa peňazí a chcel mi kupovať drahé dary, no ja by som sa cítila jedine hlúpo.

Tak som mu povedala, že ho mám rada a že s ním musím momentálne prerušiť kontakt. Že keď zíde z očí, tak zíde z mysle, odstránila som ho z priateľov na socialných sieťach, nebrala mu telefóny a ignorovala smsky. Povedala som mu, že to robím pre neho, lebo nechcem aby sa trápil s tým, že ma bude milovať a mať ma na očiach. Po nejakom čase som sa mu ozvala a bol to úplne iný človek - nemal depresiu, bol šťastný, prezradil mi, že ma začínajúci vzťah a opäť sme mohli byť priatelia ako pred tým (aj keď je pravda, že sme už nekomunilovali tak aktívne).

Na tvojom mieste urobím to isté, kamarátovi poviedz, čo k nemu cítiš a že v tomto momente vieš, že by si len trpela, že potrebuješ nejaký čas na to, aby si sa z toho dostala a zamerala sa na niekoho iného, trávila čas s inými ľuďmi, aby si prestala na neho myslieť. A časom to prejde

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nestastne zalubena do gaya - Fórum - ZDRAVIE.sk