Mam mu napisat sms-ku? :)

Príspevok v téme: Mam mu napisat sms-ku? :)
bublinka11

Neviem ci muz ktoreho mam rada citi to iste aj ku mne. Nie som nejaka mllada 15rocna pubertiacka, mam uz 26 ale prvy krat sa pred chlapom hambim povedat mu o svojich citoch alebo naznacit nieco viac. Doteraz som bola vttipna a nerobilo mi problem povedat muzovi ze sa mi paci. Ale teraz aj ked mam jeho cislo tak sa bojim mu napisat smsku ako prva. Bojim sa mozno sklamania, mozno toho ze potom uz nebudeme ani kamarati. Pritom viem ze z jeho strany je tu tiez nieco viac co ku mne citi. Ale my sa jeden druheho proste hambime. Mame spolocnych kamaratov, obcas sa stretneme vonku a vtedy som si ista ze ma ku mne naklonnost ale bojim sa ze ked mu napisem tak to skazim. Normalne by somm rada vedela co dalej, mam strasnu chut mu napisat aspon na zaciatok taku obycajnu sms ako sa ma ale co ak mi odpise len zo slusnosti. Asi moc nad tym rozmyslam ze? :) ja viem ze uz je moda taka ze aj baba sa ozve muzovi prva ale tak neviem, poradte mi chlapi :)mam mu napisat SMS-ku? :)

:p

a vlastne, ked teda ta nechce alebo co, tak mohol aspon odpisat, aspon BU povedat, nemaju tie gule dnes, fakt, akoze v duchu hesla, neodpisem, tak sa budem tvarit ze mi ziadna sms nedosla? logika chyba a keby im to zenska spravila, tak sa hned paprcia, ze ake su namyslene a co si o sebe vlastne myslia. tak odpisem bud ano abo nie, ale ignore, to je take ubohe :p

:p

no vidis, preto im netreba pisat. su ti dnesni chlapci daki makki a zozenstili alebo co a nevedia sa uprimne porozpravat, riesit. ale skoda, drzala som ti palce. este moze byt, ze on ta len namotaval? a zrazu ked si sa chytila, tak uz ho tato hracka - ty, omrzela. tak im treba, nech si potom sexuju medzi sebou (chlapi) :DDDD

to lost: a ty mas gule, ci? :D

bublinka11

napisala som mu a tramtadaaaa neodpisal, skoro ma slahlo. Doteraz mi venoval tolko pozornosti ked sme boli na nejakej spolocnej akcii a ked sa konecne odhodlam tam mi ani neodpise. Keby napisal on mne velmi by ma ta smska potesila, ale nejak prestavam rozumiet chlapom :) Normalne som z toho bola cely dalsi den nervozna ze neodpisal, ale vybral si sam. Teraz ked sa niekedy stretneme vonku, dam mu to pocitit :) ale boli to

R1A

Jeeej, ja sa k tomuto istému tiež odhodlávam už riadne dlho :)
Najskôr som chcela napísať mu mailik (no bála som sa, že ma "odhalí" podľa IP)) ) takže to som zavrhla :)
No a tak ma drží napísať mu sms :)

:p

to je smutne, ze musia pisat baby a chalani nic nerobia, chybaju im gule tusim. ja tiez cakam na jedneho pekne dlho a ne a ne sa vymacknut ale ja mu pisat nebudem. kaslat na to, asi sa necham dakym schopnym zbalit a dobre sa vydam :p

lost

No bud si tu SMS este neodoslala, alebo to nie som ja !!

Ale jasne, odosli a preco nie :)

Kto nestriela, netrafi.. A lepsie si vycitat chybu neuspesnych pokusov, ako si donekonecna nadavat, preco tam nebol aspon ten pokus, hoci by mohl byt neuspesny..