Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Na chorobu sex?

Príspevok v téme: Na chorobu sex?
DzanaFX

Vysvetlite mi niekto, prečo každý na chorobu, radí, aby ste mali sex, že to Vás vylieči. To toto skazené najivné ľudstvo sa čím dalo takto oblbnúť, že vidia za všetkým len sex? Ja sa snažím starať o seba, ale niekedy ma to fakt zaskočí, že aké je ľudstvo (česť výnimkám, nemyslím všetkých) "zmanipulované" dnešnou dobou....

anjelik

:o))))
Tak milý mladý priateľu, môžem ťa uistiť, že odovzdávaš max tak jednu veľmi akčnú spermiu, dostatočne vytrvalú a húževnatú..život sám osebe nie.;o) V tejto šikulke odovzdáš svoj genóm a to úbohé stvorenie, čo sa možno narodí..má o zábavu vystarané. Spolu so svojou vlastnou povahou ponesie tvoje vlastné skvelé nápady a úvahy..tak asi načase niečo robiť s tou paranojou o plodení postihnutých detičiek z láskyplného spojenia bračeka a sestričky... :oP

lost

anjelik, heh :D no trapi ma to preto, lebo tym riskujem aj ja, teda v pripade, ak by som chcel odovzdat zivot dalej :)
a to by som, pri vsetkej serizonosti, myslim ze aj nasiel vinnika a zastrelil ho, ak by som zistit, ze vdaka podvodu som si zobral za zenu nevlastnu sestru alebo nieco :D ved to by bolo sialene sialene..
ale ak by bola vseobecne trochu vyssia zodpovednost, tak by som tento "strach" nemal a bol by irelevantny :)
i ked v mojom pripade je to niekedy az tazka paranoja :)))

anjelik

Lost, ja viem, že neútočíš na môj príspevok..nie je dôvod..ja som iba milej Dzane vysvetlila, PREČO jej to ľudia radia..Ono táto podľa teba teória teóriou vlastne ani nie je, je to poznatok, ktorý bol ľuďom zdeľovaný už v dávnych dobách. Ale plne s tebou súhlasím, vekmi bol prekrútený a x- krát nepochopený a vyšlo z toho to, čo píšeš ty. Aj keď ja osobne si myslím, že ľudia sa skôr milujú z iných dôvodov, ako v záujme vylepšenia si zdravotného stavu. A je skutočne milé a pozoruhodné, že niekto ako ty sa stará a trápi pre znehodnotený ľudský genóm. :oP V takýto horúci deň to poteší.;o)

MaoamKracher

DzanaFX, menej sa staraj o to , co kto vravi. Zi podla toho, co je dolezite pre teba. Ak maju problem s tym, ze nie si ochotna im rozkrocit nozky, je to hlavne ICH problem ;-). A hovorit cudzim o svojich problemoch sa velmi neoplati. Väcsina to zneuzije.

lost

ano ale aj ta podstata musi mat pravidla a nie ze "ak mas problem, sexuj a bude OK"
mne islo o to, nie utocit na tvoj prispevok, ale vseobecne o teorie ktore maju obrovske diery, a podla mna su podstatne :P
a nemyslel som umyselny incest, ale skor to, ze ak sa taketo teorie (neutocim na teba ale na teorie) budu sirit dalej, tak nikto nevie kto je s kym surodenec a neumyselne (vdaka tym co sexuju vsade-tade0 zaplatia extremne vysoku dan vo forme skrivenia genetiky ludstva..

ten obraz ktory opisujes, s tym nemozem nesuhlasit, no nesuhlsim s tym, ako si to moderny clovek vyklada (teda podla toho co vidim, iste chapes na co myslim)

anjelik

Lost,ty mimoriadne rád pletieš hrušky s jablkami..;o)
Ja tu nevravím o žiadnej teórii a ani praxi. Ja vravím o obrazoch a ty o inceste, ja vravím o sexe a milovaní ako takom a ty tu pletieš nejaké čisté city a prostitúciu, ja vravím o prapodstate a ty tu ideš do detailov...brzdi dieťa. ;o))

lost

anjelik, ta teoria plati, ale nie ked sa rozmnozuju surodenci.. potom je to presnny opak a mame nove geneticke choroby ;)
a k tomu patri aj podvod v manzelstve a deti nevedia kto je ich rodic, cize pravdepodobnost ze sa stretnu dvaja z ineho konca republiky a budu polosurodenci je extremne vysoka..
cize to ze sex a rozmnozovanie je super zdrava zazracna vec plati vyhradne len v cistom vztahu a nie sexom na jednu noc (co sa da porovnat s prostituciou podla mna..)

lost

hormón šťastia mi dava predovsetkym rychla jazda na dialnici, no necudujem sa, ze to je zakazane :D

nechcu aby boli ludia stastny, ako v nemecku :P

podla mna to najtrefnejsie opisal RNG..

ale inac, dnes kazdy vsetko smeruje na sex a uplne fakt vsetko.. uz aj ked ma clovek iPhone, tak niekto zadrie ze "s tym niekoho zbalis" alebo ak si niekto kupi menej tuctove auto, hned ze "na to by sa balilo" alebo ked je leto, tak sa hovori "v lete sa sexuje" a ked je zima "na zahriatie treba sexovat" atd atd..

mne osobne najlepsie pomaha "liecit" choroby (i ked asi fakt len liecit v uvodzovkach) predovssetkym cokolada, hudba, ticho chlad a pokoj, ale v neposlednom rade aj adrenalin (vid dialnice, bezny sport a pohyb) a tirezva ludska spolocnost pri pricetne triezvyk aktivitach (ako je posedenie pri nealko drinku, vylet ci sport) :D

a vsetci vedci co so mnou nesuhlasia mi mozu vyliezt na hrb :)

anjelik

Dzana, ľudia majú v genóme zakódovaný okrem iného aj sexuálny pud. Ten ich vedie k chuti milovať sa a množiť sa. Milovanie prednostne súvisí s pohlavnými orgánmi a tie logicky v sebe nesú obraz života a zdravia, keďže sú na vytvorenie nového života určené. A tak pri každom milovaní (a aj masturbácii )dochádza okrem iného aj k posilňovaniu tohoto obrazu v mysli človeka. To je trošku hlbší pohľad, prečo je pre človeka tak príjemné a aj tak dôležité milovanie a s tým súvisiaci orgazmus. Orgazmus je zase svojim spôsobom technika koncentrácie mysle...určite zaujímavejšia a zábavnejšia ako hodinové meditácie..;o)
Plus tým, že pri milovaní myslíš na milovanie, odkláňaš svoju pozornosť od choroby a tým ju zbytočne neposilňuješ a tak môže dôjsť aj k uzdraveniu. :o)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.