Praca kamionistu

Príspevok v téme: Praca kamionistu
beskyd

zdravim, ake tazke je podla vas zohnat pracu kamionistu s ukoncenym druhostupnovym pravnickym vzdelanim, vek 27, job v statnej sprave (vydavanie rozhodnuti v spravnom konani, vedenie pojednavani a veci s tym spojene) pokrocila anglictina, mierne pokrocila nemcina samozrejme s vodicakom na kamion a operovanymi ocami kvoli kratkozrakosti?:P ma dakto info alebo podobnu skusenost? vdak

Kotvan

Príjmeme väčší počet skúsených vodičov na kamionovú dopravu v rámci Nemecka.
Turnusová práca na SK zmluvu,základy NJ...
Nástup ihneď,
Bližšie info na tel:0905962455
0948885253

javor24

Beskyd, fakt ti drzim palce aby to co chces sa ti aj vydarilo, a ja kedze zatial nepoznam lepsie vychodisko, tak predsa skusim ten 5.roc. dokoncit, nech si aspon mozem povedat presne to co si napisal..
a aj ty potom napis ako napredujes v tvojich planoch, som zvedavy, co ti prinesie takato velka zmena..

beskyd

javor dakujem. uz som sa ale rozhodol. od augusta zacinam vysetrenia kvoli operacii oci, dalej kurz nemciny, pak vodicak na kamion C + E a nasledne hladanie prace kamionistu prioritne v nemecku kde je to trocha lepsie zaplatene ako tu a hlavne ludia tam vyplaty dostavaju nacas. toto bude moj zivot. lepsiu alternativu nepoznam. tebe odporucam pred statnicami dobre zvazit co od zivota chces aby si nemal ten pocit ako ja, ze polroka intenzivneho ucenia bola marnost nad marnost... ale ak nevidis nic ine a lepsie tak sa uc.. kazdopadne budes aspon pred kazdym vyzerat ze si schopny dotiahnut veci do konca, aj to je dobra vizitka. keby si nieco potreboval, hocikedy sem napis, budem to tu priebezne sledovat.

canadaa

Angličtina ti stačí. Kanada je civilizovana, slušná krajina s podobným podnebim ako je naše, s dobrým sociálnym programom a slusnymi ľudmi. Aspoň tak som počula. Daj si do google work in canada, maju pekne vypracované stranky s množstvom info.