Praca kamionistu

Príspevok v téme: Praca kamionistu
beskyd

zdravim, ake tazke je podla vas zohnat pracu kamionistu s ukoncenym druhostupnovym pravnickym vzdelanim, vek 27, job v statnej sprave (vydavanie rozhodnuti v spravnom konani, vedenie pojednavani a veci s tym spojene) pokrocila anglictina, mierne pokrocila nemcina samozrejme s vodicakom na kamion a operovanymi ocami kvoli kratkozrakosti?:P ma dakto info alebo podobnu skusenost? vdak

iskierka

aha, myslela som, ze v statnej sprave si uz skoncil, preto ta otazka, uz chapem :)
a ako by si si tym pomohol? budes rok dva cestovat hore dolu, prestane ta to bavit..potom sa k pravu dostanes ovela tazsie.
jedine, ze by si sa k pravu uz nechcel vobec vratit a nebude ti chybat, tak nasadni do kamionu a chod :) myslim, ze to co uvadzas sa za nejake prekazky povazovat neda.
ale nevymyslala by som, pracu radsej nemen, ta sa beztak zhana dnes tazko

beskyd

iskierka, ved pisem ze mam job v statnej sprave aj v com spociva.. takze nie som nezamestnany, co je inak celkom fajn ze v dnesnej dobe som to nasiel bez konexii a bez toho aby som niekomu musel liezt do zadku aj ked neni to bohvieco ale to by bolo nadlho. a skor rozmyslam v tej rovine ci mi nieco vyhovujev alebo nie nez ci budem niekomu v tejto spolocnosti uzitocny...
.
ovecka, ok, skor to bolo myslene tak, ci vzhladom na to, co ich zaujima, im toto bude postacovat respektive nebude to prekazkou...