Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červený fľak na nohe

Príspevok v téme: Červený fľak na nohe
Lukáško

Cca. týždeň dozadu som spadol a šuchol si nohu pri rushovaní na vlak ( tá ktorá ma bolí ) avšak nevšímal som si to a bolesť som ani necítil. Dnes pred kosením pozemku, som si pri obliekaní kraťasov nechtiac šťuchol do daného miesta a pocítil som bolesť ( ako pri svalovici ale trošku silnejšie ) po dokosení som si ľahol a pozrel film. Mal som však problém postaviť sa z miesta a to konkrétne na nohu s fľakom, lebo som mal úplne stuhnutý sval a každý menší pohyb ma strašne bolel. Na internete som si našiel článok o borelióze avšak v strede fliačiku biele miesto nemám a kliešťa som tam ( aspoň o tom neviem ) nemal. Zajtra odchádzam na stanovačku a rád by som vedel s čím mám dočinenia prípadne ako to mám riešiť aby som si môj výlet mohol naplno užiť.

Za každú radu vopred ďakujem.

Ani146

Ahoj.
Mám podobný problém ako Lukáško, len mne sa robí taký fľak na vonkajšej strane pravého kolena.
Prvýkrát, ako sa mi to spravilo, som si myslela, že som sa udrela. Potom sa to však začalo robiť častejšie. Z ničoho nič ma začne veľmi bolieť koleno. Väčšinou to je večer. Keď sa ráno zobudím, na kolene mám veľký červený fľak. Koleno mám opuchnuté, no opuch pomaličky ustupuje. Červený fľak mám veľmi bolestivý a postupom času sa stráca. Keď sa stráca, vyzerá ako modrina. Dávam si pozor a nikde som si koleno neudrela.
Fľak sa mi spravil už asi tak 7x a stále s tým chodím po doktoroch, ktorí už nevedia čo to je. Vyšetrenia krvi mám stále dobré, no fľak sa stále robí.

Ďakujem za rady.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.