Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzduchovka

lost

jj asi fakt nostalgia, resp nadsenie pre samotny luk ..
henta kusa, to je fakt super easy, prakticky obycajna strelna zbran, len treba strielat balisticky (vdaka mieritku si to clovek ani nevsimne), nie ako s gulovou zbranou :)

nj, hentak by si dal aj 1000lbs :P len neviem na ako dlho :D ale ono je to take, ze do polovice ako to tahas, tam je vlastne nulovy tlak, tych 1000lbs by bolo asi len 5-10cm od konca, cize je to vlastne len "trh" jednorazovy, cize fakt by sa dalo 200kg :)

0vecka

ja som videl na youtube taku ktora sa natahovala klukov.... inak som tak rozmyslal ci sa tie kuse robia z nostalgie alebo su naozaj tak efektivne....
a 1000lbs by som dal sak ak je tam prevod 1:2 tak je to uz len 500 to je tak nieco cez 200kg z toho 120 dam vlastnou vahou (ked budem mat tazke bagandze) a tych 80 vytiahnem v pohode... :-D

lost

no tak 150lbs kusa s kladkou natiahnes len so silou 35kg cca :) (tj kladka = 1/2)
a je to fakt jednoduche, nezda sa to na 35.. (ked som to ja zvladol :D haha), plus neni to tazke ano po 1,5hodina a 50-100 vystreleni.. hlavne preto, ze sa to nenatahuje len s rukou, ale pristupis kusu nohou a tahas vlastne nohou + chrbtom + rukami, ale 1000LBS by sa nedalo podla mna :P
jedine s trojitou kladkou :D
je to pomerne jednoduche trafit terc po spoznani kuse..
len je to take monotonne :)
ten klasiky luk, to moze byt daleko vacsia zabava, aj mi to povedali, len je to daleko narocnejsie :))
a udajne tie LBS nie su vsetko, napr 160LBS moze dostrelit aj na 500metrov, ak je to kvalitne spracovane..
predtym ako si to kupis, tak si to skus na nejakej strelnici :)

0vecka

2 anamarie to je tazko povedat ci to niekoho zabije zevraj aj s klasickej deviny... mozes prezit ak ti to neiketo napali z metra do hlavy...

anamarie

lost - najprv potrebujes zbrojny pas a dokaz o trvalom pobyte (na tu obycajnu vzduchovku zbrojny netreba). A potom, samozrejme, peniaze, lebo kvalitne zbrane nie su lacne, ani strelnica nie je zadarmo.

lost

ano ale v USA sa mate lepsie :P
byt tam, kupim si kanon :D
alebo minimalne nejaku kolekciu zbrani ked sa prebudia zombici :)
v USA to poznate asi pod pojom SHTF :)

anamarie

Nahodou, s obycajnou vzduchovkou s malymi brokmi sa da zabit male zviera, s takou, aku chceme kupit teraz sa da zastrelit aj clovek, je to uz trochu puska...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzduchovka - Fórum - ZDRAVIE.sk