sex bez lásky

J111

A co si skusal? Masturbovat:D Asi na tolko by som ta odhadoval. Nemaj vycitky, je to zdrave, ale pozor, cirkev to zakazuje, aby sa ti uz nikdy nepostavil, to je ich ciel:D

J111

Poniektori su blbi jak taga vratane zakladatela temy. Este nech niekto napise, ze sex je tu na to, aby sme sa len rozmnozovali:D

bingham

Anjelik

* Pre mna je toto len nepodstatne, nezmyselne blabolenie anonymnych ludi, ktori sa skryvaju za svoje velke reci, ktore koniec koncov nikoho nezaujimaju a chleba z nich lacnejsi nebude....*

Alenka, tak prečo potom píšeš na fórum?? ;o)

Iba sa vybľabotať??

Ved toto :D

bingham

Alenka Alenka :D cely problem je v tom ze si ma vobec nepochopila...ja ta neodsudzujem za tvoje nazory pre mna za mna rob co len chces - s hocikym a hocičim :)...

reagoval som na to tvoje "Co pak ??"...a nakoniec som sa odpovede ani nedockal, ze co si tym myslela(a zrejme sa to uz ani nedozviem :D)...miesto toho si sem hodila prispevky total off topic a ten posledny ani neviem k comu patril, ale tak budis :DD

alenka_maxova

anjelik, v tom pripade som sa vyjadrila aj ja po svojom. Mimochodom, ak chces byt objektivna, musis si precitat vela vela minulych tem, vela vela nazorov, ktore som s nim k tym temam pisala. Pretoze zjavne si ich necitala a sudit nieco bez toho, aby si vedela, ako to bolo, je predsa nespravne :) Sama tak pises. Takze, najprv sa pohrab v historii :)

anjelik

Alenka, ľuďom predsa nemôžeš nakázať, ako majú a ako nemajú reagovať. Plus niečo očakávať..to je veľmi, ale veľmi naivné. Predpokladať, že ak ty si nejaká aj ten druhý má byť taký. Tak to nikdy nefunguje a ani nefungovalo. Prioritná je slobodná vôľa a právo robiť chyby..aj ty ich robíš, aj ja. Ja som vaše výmeny názorov nečítala, tak neviem, či skutočne Bingham odsudzuje tvoje postoje o milovaní z čistej lásky. Každý sa vyjadruje na základe osobných skúseností...len môj názor je, že trošku väčšia objektivita a nadhľad by niekedy nebol na škodu. Trošku menej osobného * vychvaľovania sa * a trošku viac skutočnej rady. Ale opakujem...každý má právo vyjadriť sa po svojom. :o))