sex bez lásky

alenka_maxova

anjelik, ja sa neurazam :) Takze v pohode mozme o tom diskutovat. Ja som uz v mnohych diskusiach na rozne temy priznala, ze kazdy mame ine nazory na rozne veci. Dokonca som ujovi Binghamovi dala vela raz za pravdu, a ked nie za pravdu, tak som uznala, ze ma mozno iny nazor ako ja, ale ze to je uplneeee normalne. Bohuzial, vsetko co napisem ja, je pre uja Binghama nieco "nadpozemske", dokonca som uz aj citala, ze primitivne a zakomplexovane, lebo si hajim sex z lasky. Takze ak ja ako dospela osoba viem nikomu uznat, ze ma vlastny nazor a nehadam sa s nim, ani ho nepreonacujem, ocakavam to iste aj od druhych :) Nehovorim, ze tu teraz niekomu zakazujem, aby reagoval na moje prispevky. Ale ak mu je tak proti srsti, co pisem, nech sa k tomu nevyjadruje, alebo nech to aspon berie s rezervou, tak ako vnimam ja jeho. Nic viac :)

anjelik

* Pre mna je toto len nepodstatne, nezmyselne blabolenie anonymnych ludi, ktori sa skryvaju za svoje velke reci, ktore koniec koncov nikoho nezaujimaju a chleba z nich lacnejsi nebude....*
Alenka, tak prečo potom píšeš na fórum?? ;o)
Iba sa vybľabotať??
Fórum je o niečom inom..je o prejave..a to je to, čo je pre ľudí prirodzené a v tom, keď im zabrániš, tak to im reálne najviac ubližuje...To je pre život najdôležitejšie, môcť sa prejaviť. A nikto, a ani ty, nemá právo toho druhého za to odsúdiť, ak je jeho prejav nie zrovna z kategórie najpríjemnejších a najobľúbenejších. Mimochodom, reagovala si rovnako ako Bingham...tak netreba jeho za to kritizovať, že si masíruje ego..;o)) Lebo ty si urobila presne to isté. Bez urážky. ;o)

alenka_maxova

:D Ajeeej, mame tu velmi inteligentnu a silnu osobnost :D :D :D Naco reagujes? :D Aby si si zvysoval ego? Ubohe, ale ked ti to tak pomaha :D Este cosi? :D :D :D :D

bingham

Boze Alenka ty si truba...ukradnuta si mi ako osoba/clovek...to nema nic spolocne s mojou reakciou na to " co pak" :DD

alenka_maxova

bingham, protirecis si, az to v ritke picha... :D Ked ti je nieco ukradnute, tak na to nereaguj. Ked budem chciet, aby si mi TY konkretne odpovedal na daky moj osobny problem, tak ta na to upozornim :D Inak ma tvoj osobny nazor nezaujima, pretoze ak cosi pisem, tak nie preto, ze ma zaujima co si ty myslis, zvycajne to pisem pre niekoho, kto temu zalozil :) Pekny den

anjelik

Imricek, sú dve kategórie..vedomie a svedomie. Svedomie ako súbor návodov, čo máš robiť a ako máš robiť a hlavne, čo nerobiť a vedomie..obrazne povedané, keď veci robíš už vedome. Plne zodpovedný za to, čo sa deje. Ty sa asi teraz odvolávaš na svedomie, ale tvoj problém nie je láska pri sexe, tvoj problém je, že ty sám sa cítiš zle a to so sexom ako takým nemá nič spoločné. Aj keby si záhradu natieral, tiež by ti to radosť neprinieslo. Chápeš?? Nejde o to, že si sa miloval a nebolo to to pravé, ale o to, ako sa momentálne cítiš. S tým tá činnosť nemá nič dokopy. A súhlasím s pánskymi účastníkmi debaty...sex je príjemný, aj keď nie sú na prstoch obrúčky a nebijú svadobné zvony. Ak to robíš z lásky k sebe a z lásky k tomu druhému ako človeku, bytosti, ktorú chceš potešiť..tak nie je naozaj čo riešiť. Najskôr sa musíš sám dať dokopy a potom až môžeš sexovať pre potešenie..;o)