Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa to napraviť?

Príspevok v téme: Dá sa to napraviť?
xexexexe

Mám bulímiu , cca 5-6 mesiacov .. uz nevladzem, chcem prestat .. sama, nepovedat to nikomu .
zacinam jest, a snazim sa to neist vyvratit .. to sa mi podari , zjem mensie ( normalne porcie) ... niekedy v tychto horucavach sa mi stava, ze mi pride zle od zaludku ,a musim to ist vyvratit , napr aj po 2 hodinach ..
niekedy mi to v pohode vytravi ...
da sa mi to do poriadku same ked zacnem normalne jest a nebudem to chodit vyvracat ??
:-( uz som zufala ...

xexexexe

ale ja vazne nechcem odbornika , nechcem to povedat doma :-( chcem to zvladnut sama . len potrebujem motivaciu .. alebo nejaky "pribeh" ako to zvladol niekto iny.. :(

xexexexe

baby, zas som to nezvladla :-(
tento tyzden bol este horsi ako predtym , brutal :-(
.. lenze na to uz nemam nervy vobec, vycitky mam strasne , koli tomu co robim :-( obcas sa uz ovladnem a nejdem to dat von .. ale ked som sama doma a to prejedanie .non stop:-(
uz ma zacalo velmi boliet hrdlo dnes:-( meska mi menzes uz 2 tyzden :-(( musim skoncit .
neviem co robit.

xexexexe

predsa tu musi byt nejaka sanca ,ze sa z toho dokazem sama vyhrabat :-(
musim to dokazat, musim :-( lebo takto to uz nejde dalej ...
.. vracanie ma unavuje , uz to nevladzem, dokonca sa mi to uz ani "nedari" ako predtym :-( uplne tazko to zo mna ide .
musim s tym seknut !
zacinam zajtra:-( drzte palce baby , ja vam tiez drzim :-(

Kirsten

Na toto ti bohuzial neodpoviem,ja v tom lietam az po usi,uz rok aj 3mesiace,zvazujem liecenie...takze ti nepoviem,ale aj ja sa toho riadne bojim.

Dadula56

Xexe, sama to nezvladnes, tu nejde o to, ze zacnes jest a nebudes grcat. Bulimia je v prvom rade ochorenie duse, potrebujes terapiu, aby si ziskala dobry pocit zo seba a nezakladala vsetko na tom, co ti ukaze vaha. Sama pises - bojim sa, ze priberiem. Tu je problem. Ty mas pocit, ze si tucna, pricom zrejme nie si, mas psychiku v neporiadku, siaha to ovela hlbsie, nez len k vahe a postave. Ak aj prestanes vracat, zacnes jest normalne, zakonite vaha pojde hore a ty do toho spadnes v slabej chvilke znova a tak to pojde dookola. Je velmi tazke vyhrat nad PPP a ci skor dostanes odbornu pomoc tym lepsie.

xexexexe

este by som sa chcela spytat ..
smaozrejme,ze sa este "bojim jedla" .. nechcem jest sladke,ale ked musim si dat, :/
samozrejme, aj ked zacnem normalne jest, male porcie napr 5x denne, bojim sa ,ze priberiem .. priberem velmi ? alebo max na vahu co som mala predtym ? planujem chodit do posilky, behat + zdrave stravovanie ..

xexexexe

Kirsten , dakujem
lenze ja uz sa velmi bojim :(
teraz ez prazdniny ma ani ta skola doobeda nebude zamestnavat... (
teraz sa drzim, lebo mam doma kazdeho , cize jem mensie porcie a nejdem to vyvratit ..
lenze som si dnes dala mastny langos , len kusok , a bolo mi z toho spatne :(

Kirsten

Hej da,ak naozaj chces a mas pevnu volu,tak jasne,ze sa da.len to zastav co najskor,aj ja som zacala najskor grcat raz za tyzden,potom raz za 4dni,3,2,teraz kazdy den 2-3x
a neni to vobec sranda,tak to moja pekna zastav.hned.normalne jedz,male porcie 5x denne,nemysli na vracanie,po jedle sa zamestnaj,az nemyslis na to,ci to ist vyvratit...pojde to,neboj.len to zastav,nenechaj to zajst pridaleko...drz sa.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa to napraviť? - Fórum - ZDRAVIE.sk