Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koniec cesty

dzeny

velmi som rada,ze uvazujes o navsteve psychologa.Viem,ze sa lady pohnu apohnu aj tvojim vnutrom,ktore je natolko zdrvene niecim,cota takto poznacilo.Vies aj ja ked sa mi prihodilo nieco co nechcem takto verejne rozpisovat aj ja som na par mesiacov nie ze zavrhla boha to nie ale tych vycitiek voci nemu bolo viac...Ale mala som uplnu prazdnotu vsrdci len sama bolest ato ma vnutri hlodalo,ze bez neho to nezvladnem...Ak by si mala zaujem pisat si namail napis mozeme to prebrat konkretnejsie,a uvidis,ze su ludia na tom ovela horsie,nechcem ti povedat,ze nemas pravo byt na dne to nie,lebo psychika cloveka je krehka ako sklo...ja chapem a dokezem sa vcitit do kazdeho cloveka do jeho pocitov nemam pravo nikoho sudit a nikto mi nie je lahostajni aj ked mam sama obrovske problemy...Prave preto viem ako je dolezite mat pri sebe niekoho kto sa snazi byt pri tebe rozobrat problem a snazit sa naucit sa s tym nieco robit...Aj ja mam cely zivot pocit ze sa vystveram z priepasti a znova tam padnem a tiez mi je luto preco? Ja ma mvelku pokoru k zivotu vzdy pomaham kde sa da aj ked nie financne nato nemam,ale tak inak...A NAPRIEK vsetkemu akoby som nemala sudene mat pokoj len same trapenie...Je to nadlho,ale pomaha mi len ten tam hore...AK STOJIS O TO aby sme to prebrali osobnejsie,tak napis Verim,ze vzsdy sa nieco pre nieco deje a my sme len ako figurky na sachovnici...a je len na nas ako stym nalozime...drz sa myslim na teba aj v modlitbe...nie som nijaky fanatik to sa neboj,ale sanzim sa vidiet zivot hlbsie...

somktosom

Dzeny,
dakujem za uprimnost. Bola som silna osobnost a viem sa vcitit do toho co prezivaju ludia s rakovinou...pomahal som roky ludom, socialne slabim rodinam....zhanala som pre nich financie....venovala som im cas. Ja viem co mam, ze je viac ako niekto kto zomiera a je chory. Zila som s Bohom a On ma zmenil tak , ze som bola uplne ina...no moj vztah s nim uz nieje....viem, ze On je jedna z moznosti ako z toho.... von no je tu este nieco o com nechcem takto verejne pisat. Pojdem k psychologovi...

dzeny

prepac mi ked si precitas tieto riadky,ale potrebujem ta trochu z toho smutku prebrat.zobrala by som ta na 1 den na onkologiu,kde je tisice ludi bez nadeje a napriek tomu nik nevzdava ten tazky boj...Ludia ,ktori su tam maju pravo byt bezradni,lebo maju core aj telo o dusi ani nehovorim a napriek tomu bojuju.BOJUJ AJ TY !!!KED TA BOLI UCHO IDES USNEMU,KED TA BOLI ZUB ZUBAROVI A TEBA KED BOLI DUSA NAVSTIV PSYCHOLOGA.Nevzdavaj,necakaj ale ries!!!Potrebujes psychohygienu,nastartovat v sebe ten program,ktory by ta naucil vnimat a tesit sa z malickosti,ja tiez hrozne trpim,ale verim na zazraky.Neviem,ci si veriaca,ale ja vzdy prosim boha o silu,aby som to zvladla a verim,ze to funguje.AJ TY NIEKDE ZACNI!!! Ved aj to,ze mas deticky,neber ako samozrejmost a tes sa z nich,nech vidia,ze sa maju o koho opriet,aj ked je ton tazke,citim,ze si silna osobnost uz aj z toho,ze si sadokazala podelit o svoj problem,ze si to uvedomujes,ze sa nieco s tebou deje...Dostan to zo seba von...SOM S TEBOU!!!

zewa

Myslim, ze si si urcila diagnozu aj sama svojou vetou: "mozno je tam este nieco pekne co ma vsak nezaujima". Si dost inteligentna na to, aby si aj sama vedela ako dalej postupovat. Hlavne ti drzim palce.

somktosom

Mam aj kamaratky...take ako som nemala uz dlho naposledy strednej...chodime sa zabavit na kupko...prave v tejto krize robim co som nikdy nerobila, ale nemam z toho skvely pocit a ani mi to nepomaha..nedavno som bola na kurze tvorby z fima...vyrobila som z krasne nausnice...srdcia...hram na klaviry...no nic z toho nemeni moj stav ....chodim aj von so psom ...pofajcim pozrem zapad slnka a vratim sa do zlatej kliety.....kde ma caka svet medzi styrmi ocami a problemami, ktore koncia a zacinaju za dverami bytu. Zvazujem psychiatra...lebo naozaj sa citim ako za plotom......mozno je tam este nieco pekne co ma vsak nezaujima...prave preto ako sa citim. Dzeny, kmaratky vedia ako sa citim , ale nedokazu s tym nic urobit...viac ako robia sa ani neda...

zewa

No, ja by som urcite volila v tvojom pripade psychoterapiu. Nemyslim si, ze tvoj zivot takyto musi zostat naveky. Da sa to zmenit, ale ako - to vies len ty. Iba si to teraz neuvedomujes a nevidis ponad plot. A jednoznacne by som deti aspon jeden den v tyzdni nechala len manzelovi a vypadla von, ked si aj pofajcit do parku. Nehovorim, ze fajcenie je dobre, ale sama viem, ze ked clovek fajci, moc nepremysla lebo je zamestnany inou cinnostou. Aj tak si myslim, ze ta to po case prestane bavit a sama odhodis tu skatulku. Mozno by bol fayn aj kruzok malovania alebo este lepsie keramicky kruzok, nieco hand made, kde mozes zakomponovat co citis a nikto okrem teba tomu nemusi rozumiet. Mas nejaku priatelku, dovernicku? Ci sa sama predieras zivotom?

DZENY

Presne ja sa niekedy tak citim,ako by ma niekto vymenil.Neviem aku presne krizu prezivas,ale viem,ze sa citis velmi zranena,ked takto uvazujes.
PSYCHIKA CLOVEKAdokaze zazraky.Ked sa clovek citi na dne ozaj natom dne je..Nevie co so sebou hlavou mu viria myslienky ..viem ta pochopit a hlavne ta nesudit,ale je tu velke ale!mas tri deturence a o to skor sa snaz stouto situaciou nieco urobit,neviem presne co ta tak zlozilo,aleak mas maminu alebo niekoho ozaj komu doverujes snaz sa riesit co sa da.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koniec cesty - Fórum - ZDRAVIE.sk