Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

Iveta Michael

xdanielax

dodatok: my sme len nestáli aj pochodovali ak si si to nevšimla..možno si bola medzi tými čo len hzízali z okien ked my ostaní sme protestovali..a všade aj v iných mestách...ten kto si svoju slobodu nechce vybojovať si ju ani nezaslúži! ostaňte siteda tu a žite si tak ako ďalej,ja budem spkojná v U.K. a to aj v lete...to počasie mi bude náramne vyhovovať,good luck!

Iveta Michael

xdanielax

a ty si myslíš že mne a ostatným nebola zima??? Lenže vtedy sa niečo zlé stalo a bolo potrebné a nevyhnutné vyjsť do ulíc...tie protesty mali svoj význam..ale pravdaže väčšina Slovákov si povie tak ako ty však? V takej zime predsa nebudem mrznúť...vieš čo si myslím o tebe a podobných? že ste ZBABELCI! táto téma je o inom ale na toto sa nedalo inak reagovať...som rada že onedlho odídem z tejto krajiny,aspoň na čas...som si istá že nikde inde nenájdem u ľudí takú zbabelosť a ľahostajnosť ako tu:(

xdanielax

lost - stale mi napada, myslis, ze existencia kliesta nema ziadne opodstatnenie?
Napriklad aj taky pavuk je hnusny, ale je uzitocny aspon. A vcera som videla nieco z coho ma fakt striaslo: take pauvucie "hniezdo" taka zamotana pavucina ako kukla a z toho vysiel pavuk, fuuu, ked sa to pohlo! Ktovie naco potrebujem vsetko skumat :D

aby sme neboli off topic:

zajtra ma byt 18! 20 stupnovy rozdiel je OK v priebehu tyzdna? :P

lost

haha, to vyslo dobre, ze sa rozpravam sam so sebou :D
no odkedy mam nejaky obojok tiez, teda moj pes, tak nic nemal zatial.. ale zatial som sa nepohyboval v nejakej hustej a vysokej trave..
ale mam chut kliesta potrestat hladom na smrt :D
a bavi ma to sledovat ako to znasa :D
raz sa mi to podarilo, najst jedneho ktory este nezakusok, hold, skoda ze som ho dal do nadoby od CIF, nejak ho to otravilo predcastne :)

xdanielax

oni mi tie obrazky vymazalii!!! :DD
teda vlastne : lost, preco sa rozpravas sam so sebou? :O :))
ranajky v pohode? :))) Ja si pamatam, ked som bola mala u babky mali obcas macky na sebe take mega klieste, ze som to ani nemohla vybrat, jak to bolo hnusne :D Preto som rada, ze ked ma moj pes ten obojok a naaahodou nejakeho kliesta vynimocne ma, tak len takeho vysuseneho :))

ale minule som pozorovala komara, co sa mi pricucol na rameno a mal uplne cervene brucho ako bol napity :D

lost

zaujimave inac tie prve dva linky, mi propimenulo ze som uz si rok nechytil svoj bicykel :D

inac k tym kliestom, to je inak hardcore, ved na 1 uchu je ich 20-30 kusov, to je brutalna kolonia kliestov teda :-O

raz som mal nocnu moru o tom ze vidim taketo obrazky cca o kliestoch :D (ale fakt, potom co mal moj pes kliesta predtym) no a teraz vidim ze je to realne :D

uplne psycho, toto mi len potvrdzuje teoriu ze existencia kliesta je absolutne zbytocna :D proste parazit :D svet by sa tocil dalej ak by kazdy kliest zmizol zo Zeme :D

a teraz ranajky :D

lost

chichi

no ja som chcel ist cez afriku/aziu/j_ameriku na bicykli :D

lenze pri cene cca 10 tisic eur to je kapanek "mimo rozpocet" :))