Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

[zruseny22]

Lulu, tak som vypla ventilátor. Ja neviem, ale v izbe kde som- máme 3izb. byt, tak je tu najteplejšie:-(... lenže do obývačky sa mi s notebookom trepať nechce, tam kukajú telku, v ďalšej izbe nemáme pracovný stôl... tak tu trpím.

Lulu2011

cry - ja som bola 3 hodiny nalozena v jazere, nalievam sa pivom, teraz dam sprchu a aj tak sa clovek spoti najma ked pc vyhrieva teda dost! :)

Lulu2011

cry - he, ja si idem dat vlaznu sprchu to pomoze na chvilu a citronova malinovka sa uz chladi, no co ine? klimu nemame

Lulu2011

Maoam - ved to...cloveku je jedna vec, potom druha, tretia a niekedy je clovek na pokraji sil a zistia mu celiakiu aj taka "banalnost" ho moze zabijat, najhorsie je, ked cloveku nevedia zistit co mu je, ale napr. v BA bol Dammy, nikto odtialto nebol za nim?

www.pluska.sk

Maoam

Lulu, presne ako ja :D. Musis si davat pozor, inak ked budes do seba davat lepok, mozes mat aj ine problemy, ono to zasahuje cely imunitny system potom a nasledne sa to prejavi vsade.
Ja mam tiez anemiu aj problem s oblickami, presne ako ty, ten problem s crevom to je ine kafe, ale uprava stravy vie velmi vela urobit.
Lost: ano, presne tak, dolezite je urobit vsetko pre to, aby to do celiakie neprerastlo :-)