Ako dlho

Príspevok v téme: Ako dlho
majka287

mám otaázku ... ak ste mali nejaky vzťah tak koľko trval kým sa skončil a ako dlho ste sa z neho zbierali ... chcem počuť fakt ten čas kedy nastal ked ste mali čistú myseľ zobudili ste sa a tešili ste sa na deň. a čo vám k tomu pomohlo tento deň docieliť .. dakujem za odpovede

hu.

trval necele dva roky, pozbierat som sa z toho nepozbierala, trvalo to rok a dva mesiace a potom uz bolo fajn:) Od vtedy sme totiz opät spolu:) ....a co sa tyka vztahu pred tym, tak trval mesiac a pol, trapila som sa asi tyzden a bolo fajn:D Zalezi to na kvalite vztahu.

macik

maoam obrovsky suhlas prispevok dnes 20:15 ...suhlasim
sama tym prave prechadzam,ze ..vlastne neviem,co chcem,a plne chapem co si napisala,ze "ak niekto ma dlhorocny vztah,iste vazby a spolocne prezite nieco ,velmi vela,tak je to tazke " .to sa len tak neda zahodit,za "tri hodiny " :///

fero11111

no ja poznam jednu co sa serie uz dobrych 8 rokov a zatial to nevyzera zeby chcela zmenu nonstop onom melie ... lutujem ju neskutocne ju lutujem je donho mimo zblaznena a net sance na zmenu

alenka_maxova

Maoam, no neviem ci som az taka vyrovnana...aj ja mam svoje trapenia, boliestky a osobnostne deformacie. Toto je len jedna z veci, jeden z nazorov, s ktorym sa odlisujem od mnohych kamosiek....Mozno sa nikdy nebudem ako typicka zena trapit vo vztahu (ktory nie je dobry), ale zas mam svoje "ine"... :)

alenka_maxova

jabaduuu, neviem, ale mam pocit, ze si nepochopila ako som to myslela :) Ja pisem o holkach, ktore aj napriek mnohym problemom ostavaju vo vztahoch, ktore nemaju zmysel (vecne hadky, nepochopenie, ponizovanie, neustale osocovanie, odlisne nazory, casto aj bitky...) Ja nehovorim o vztahu, ktory je po vsetkych strankach dobry a zrazu sa zo dna na den pokazi neviem co. Od zaciatku pisem o vztahoch, ktore prosto nemaju sancu byt dlhodobe (aj ked z nich byvaju zle a tazke manzelstva)

Maoam

Alenka, vsak mozes byt len rada, ze si uplne vyrovnana a spokojna zena a ze sa ti nic take nemoze stat.

Usetrila si si tym v zivote vela trapenia.

alenka_maxova

Maoam, chapem ako to myslis :) Ale ja som prosto takyto typ a kedze sa holka pytala, tak som jej odpovedala zo svojej skusenosti. Nehovorim, ze som pred tym mala taky vztah, v ktorom by som zazivala to, co teraz, ale bola tam laska, zalubenie, vsetko co k tomu patri, obcasne hadky, prosto klasika. Len sa to casom pokaslalo a prestali sme sa lubit a "vytriezvenie" po rozchode prislo naozaj velmi rychlo. Samozrejme, keby sa mi to stalo teraz, asi by to trvalo dlhsie. Ale! Zasadny rozdiel je v tom, ze ak je niekto dlhodobo v zlom a nefungujucom vztahu, rozide sa a zrazu si zacne nahovarat, ze "hmm nebolo to az take zle, chcem ho spat", tak tomu vazne nerozumiem. A zvycajne tu pisu prave take baby, ktore maju tuto skusenost :) Takze preto pisem, ako pisem

Maoam

neviem, zalezi od povahy, ale ak niekto skutocne miloval, jednalo sa o dlhy vztah a mozno uz boli aj dlhsi cas problemy, ti dvaja ludia si spolu niecim presli, tak sa fakt neda len tak zo dna na den sa otriast ;-)

chapem, vo vztahu, kde si dotycna toho druheho nepripustila citovo k telu, pripadne narcisticke a egocentricke osobnosti takisto nie su schopne nejako velmi trpiet, väcsinou sa otrasu, kedze aj tak neustale kruzia len okolo seba a su mierne posadnute sebou, tam to patri k typu osobnosti

ale beriem situaciu, kde slo o hlbsi vztah, lasku

tam to trva ovela dlhsie a dokonca sa to deli do roznych faz :-))

ci rok, dva, styri alebo desat, je individualne, ale tymi fazami si ta osoba prejde v takom pripade a nie je to nic prijemne

macik

baby, Maoam ma teraz pravdu,lahko sa vam hovori,ked ste stastne vo vztahu s niekym a pod,a uz ste si presli jednym rozchodom ,teda nejedneym ..a spamatavali ste sa 3 hodiny :D:D:D:D / inak doteraz sa na tom smejem/ nič v zlom...
neda sa len tak vsetko zahodit kamsi do pekla,ked ste s niekym uz tolke roky ako ja,len tak ho opustit,kaslat nanho,ked prva myslienka,ked sa zobudim je ON a posledna,ked zaspavam a uz ho skor vnimam ako sucast zivota,zvyk,nie partnera,viete ?