Svet nema rad negativnych ludi?

jedulka

béčko...na co to škatulkování?K čemu je to dobrý?Když ti leze na nervy i telefon to podle mě nemá s pesimistou nic společného.

béčko

Čo ja viem, ja sám som.. no snažím sa byť realista. Bude ako bude. Ale už od narodenia som taký menší pesimista aj keď sa snažím ním nebyť ale proste to vidím. Som úplne po otcovi. Ale nechcem taký byť. (Teraz pesimizmom myslím keď mi napríklad len zazvoní mobil a už mám stres/nervy (občas) a pod. :D). Ja tiež nemám rád príliš optimistických ľudí, je to také umelé. Ja som celý divný. Ja som taký, povedal by som dosť silný introvert a dosť nad všetkým uvažujem, vždy som ticho. Ja som si vždy prial mať aspoň kamaráta, keď už nie priateľa s ktorým by som mohol takto uvažovať nahlas. :D Viem. Blbý nápad. :D Neviem či sa za určitý pesimizmus ráta aj introvertnosť. Každopádne, nechcel by som mať priateľa totálneho optimistu. Ale zasa ani totálneho pesimistu. Také niečo medzi.

Ale jasné že to požiera energiu. Môj otec je dosť veľký pesimista a vadí mu takmer čokoľvek. Už len zvoniaci mobil. A mňa už neskutočne vytáča a fakt mi to už berie energiu keď sa nad všetkým rozčuľuje.

jedulka

schválně si představte,přijdete domu a přítel/ka, se potěší a usměje.Hned je krásná jako sluníčko.Zavřete dveře,lidi vám budou závidět:-)
V opačném případě, máte chuť a vrátit se do práce mezi neschopných id...,vždyť jaký je v tom rozdíl? V práci Vám snad i proplatí nadčasy:-)

Deria

jedulko, ty ze si depresivna? nie, nikdy by som to nepovedala. naopak, posobis ako vtipny a zabavny clovek!:) no co uz, aspon nech ta utesuje, ze depresie mavaju väcsinou inteligentni ludia, ktori nad mnohym hlbsie premyslaju.:) hlupi a povrchni ludia len malokedy trpia depresiou. pre nich je svet gombicka a este si myslia, akym stredobodom v nom su.

Mimulus

Neexistujú negatívni ľudia!!! Ak niekoho považujeme za negatívneho je to len odraz našich vlastných emócií!