Ako môže spať so mnou, keď miluje inú?

Príspevok v téme: Ako môže spať so mnou, keď miluje inú?
manželka

Zistila som, že manžel má milenku. Nečudujem sa, pár rokov sme spolu nespávali. Pokúsila som sa zachrániť manželstvo, tak som s ním začala znova sexuálne žiť. Pristal na to, dokonca sa ku mne začal správať veľmi milo, akoby ma mal rád. Pritom pozitívne viem, že je zaľúbený do svojej milenky a rozumie si s ňou po všetkých stránkach. Nejde mi do hlavy, ako teda môže spávať so mnou. To muži naozaj dokážu mať v posteli jednu a milovať druhú? Skúste mi to vysvetliť, lebo mi to nejde do hlavy.

M 25

ja som milenka.. ľúbi aj mna aj manželku,, so mnou je cez týžden s nou cez víkend.. tiež neviem pochopiť, ako môže muž lubiť dve ženy , ale neriešim to ..a ako môže spávať raz s nou a potom so mnou .. mne to vyhovuje, lebo nechcem riešiť žiadny vzťah..
a nezakladám tu témy na to .. sú proste otázky, ktoré zostanú navždy nezodpovedané ..

zena111

no fajn, ale preco potom muzi neznasaju - ak maju vztah popri manzelstve, aby to iste urobila aj ich manzelka? aby skratka boli ako sa hovori fifty-fifty? to predsa nedava logiku a je to aj znakom velkeho sebectva.

doubledog

ano, dokazu.
btw, muzi o tom bezne hovoria, netaja sa tym, aj tu v diskusii to odznelo

akurat vy zeny to ignorujete a potom sa strasne cudujete :)
chcelo by to viac muzov pocuvat

zena111

myslim, ze ked sa clovek naozaj zamiluje, tak tuzi aj po sexe s tym, koho miluje. takze v tomto tvojho manzela chapem. uz nesuhlasim s tym, ze muz je samec a chce oplodnit co najviac samic, lebo je to tak aj v prirode. to je blbost, v prirode je vela monogamnych parov vernych si az po hrob (labute, holuby, vlci....). to si len muzi nasli pre seba nepravdive ospravedlnenie, aby vysvetlili svoju nizsiu zodpovednost. teda, nie vsetci (wreck :)). a ti, ktorym to vyhovuje, ti tomu aj veria.
ze spava s tebou: presne ako tu niekto napisal - si jeho manzelka a ked pises, ze mal sex s tebou rad, tak vie, ze mu bude dobre. a nieco mozno stale ostalo z vasich citov.
ze si sa rozhodla udrzat manzelstvo: predpokladam ze kvoli detom, inak by to asi zmysel nemalo. jeho pohnutky na sex s tebou aj s milenkou pozna najlepsie len on sam. mozno ti to ani on nevie vysvetlit, alebo mozno nechce. ked ste spolu roky nespavali, asi dovera medzi vami nie je idealna. tak necakaj, ze sa ti bude spovedat.
a ako by sa citila jeho milenka, keby vedela, ze spava s tebou? moc dobre urcite nie, hlavne ak ho tiez miluje. tvoj muz asi nema skrupule, robi to, co mu prave chuti a nezamysla sa nad tym, koho tym rani. zachranovat manzelstvo s takym partnerom sa mi zda nezmyselne.

ajajja

majkyy111, presne tak :) Len aby sa tu teraz do teba nepustili, že predsa nie sme zvieratká, ako minule do mňa, keď som tu písala presne to isté čo ty :)

brunetka_a

a prečo si vlastne so svojim manželom, ked má milenku a očividne snim nechceš sexualne žiť a robíš to len pre zachranu..

majkyy111

muz dokaze sexovat s akoukolvek zenou ktora mu pride atraktivna a to bez ohladu na to koho miluje. a je to uplne normalne a prirodzene, pretoze je to dane geneticky- ulohou kazdeho samca v prirode je mat/oplodnit co najviac partneriek a ulohou zeny je najst si jedneho partnera ktory jej splodi potomstvo. monogamne manzelstvo bolo umelo zavedene zapadnou civilizaciou aby mohol vzniknut institut rodiny a lepsie tak poskytovat vychovu detom, prirodzene to ale nie je, to je len iluzia ktoru vytvara nasa kultura

elllenka

a to je už čo za manželstvo? citujem - pár rokov sme spolu nespávali - buď rada, že je ešte Tvojím manželom - kľudne môže zbaliť kufre a odísť - tento váš vzťah vôbec nie je o manželstve, mali by ste sa pobrať každý svojou cestou!

ajajja

Kristove rany! Čo tu furt riešite kolom dokola to isté?? Čo si myslíte, že človek ( je jedno či muž či žena ) dokáže sexovať len s jedným jediným partnerom?? Čistý sex, čistá potreba, chuť ... čo je na tom?? Niekto to dokáže, niekto nie, niekto tvrdí, že by to neurobil ani za svet, ale klame sám seba a v tej hlave to má, tak nech si každý robí ako uzná za vhodné. Myslíš, že sa tvojmu mužovi nepostaví, za to že je zaľúbený do milenky?? A keď si dokonca jeho manželka? Veď niečo k tebe predsa len cíti. Nepreťahuje nejakú cudziu ženskú pri diaľnici.

No poďme moralisti do mňa :)