Ako môže spať so mnou, keď miluje inú?

Príspevok v téme: Ako môže spať so mnou, keď miluje inú?
manželka

Zistila som, že manžel má milenku. Nečudujem sa, pár rokov sme spolu nespávali. Pokúsila som sa zachrániť manželstvo, tak som s ním začala znova sexuálne žiť. Pristal na to, dokonca sa ku mne začal správať veľmi milo, akoby ma mal rád. Pritom pozitívne viem, že je zaľúbený do svojej milenky a rozumie si s ňou po všetkých stránkach. Nejde mi do hlavy, ako teda môže spávať so mnou. To muži naozaj dokážu mať v posteli jednu a milovať druhú? Skúste mi to vysvetliť, lebo mi to nejde do hlavy.

wreck

prilis zovseobecnujes. niektore zeny dokazu byt este impulzivnejsie a dokonca ani nevedia vysvetlit preco nieco urobili.

vsetci chlapi taki nie su. ani ja taky nie som. to, ze tam je nejaky mechanizmus, rovnaky u kazdeho, je omyl. ze zeny to nedokazu, je dalsi omyl.

neviem co ine by som na to napisal. ten tvoj je proste taky. niekto iny by zase taky nebol. ak na to mas, konfrontuj ho s tym co vies, a nech vysvetli.

manželka

bola by som vám naozaj vďačná, keby ste mi dokázali vysvetliť tento mechanizmus. muž teda nemá žiadnu brzdu, keď je zaľúbený? pokojne má chuť aj na ženu, ktorú neľúbi? toto predsa ženy nedokážu. preto aj takýchto mužov nevedia pochopiť. zaľúbená žena je najlepšia záruka vernosti. prečo to tak nie je aj u mužov?

manželka

a čo mi ine ostava? muž sa predsa nevzdá milenky, do ktorej je zaľúbený. nanajvýš môže začať klamať manželku, že sa s ňou rozišiel. a naivná žena tomu môže aj uveriť.

manželka

môj muž mal sex so mnou vždy veľmi rád, ale inak sme si nerozumeli. preto som aj naše intímne spolužitie prerušila, lebo sa doma nesprával tak, ako by som od manžela očakávala. Jeho milenka je rozvedená a je mu k dispozícii 24 hodín denne. Môže s ňou byť prakticky nepretržite. Čo ma šokovalo, hoci je do nej stopercentne zaľúbený a veľmi, klame ju, že so mnou nespáva. Myslím,že by bola riadne prekvapená, keby zistila, ako je to naozaj. Ako žene sa mi takéto počíňanie vôbec nepáči. Myslím, že keď nebol už verný mne, mal by ostať verný aspoň jej. Klame nás takto obidve.