Ako ďalej vo vzťahu?

Príspevok v téme: Ako ďalej vo vzťahu?
nerozhodna

Ahojte, prosím vás poraďte mi. Vo svojom živote som mala zatiaľ tri vzťahy, ten tretí trvá doteraz, problém je, že v druhom vzťahu som bola veľmi zamilovaná, trvalo to dva roky, no bola som v siedmom nebi až kým neprišlo veľké sklamanie, pretože dotyčný ma stále klamal, bol to chronický klamár..no na šťastie som to vedela ukončiť a urobiť správny krok..no tak či tak som zostala doňho zamilovaná..a neprešli ani dva týždne a ja som vhupla do druhého vzťahu...s myšlienkami ešte na bývalého..chcela som zabudnúť po boku iného..tak trošku sa to aj darilo..no prešiel už skoro polrok a ja sa neviem stále do tohto posledného zamilovať...a stále aj tak viac myslím na ex než na terajšieho..aj keď je to už menej, len bojím sa či ten cit vôbec príde...či sa oplatí čakať..rozumieme si aj všetko, nehádame sa, máme podobné názory, proste všetko klape, len to iskrenie z mojej strany, tá láska stopercentná u mňa ešte neprišla...čo si myslíte vy, môže to prísť ešte po čase alebo nie?? alebo je lepší vzťah na inej úrovni? teda na tej rozumovej a chápajúcej sa?? neviem ako by som to inak nazvala...pretože sa hovorí, že aj začiatočná zamilovanosť po čase opadne..no v tomto vzťahu som ju zatiaľ nemala vôbec..a jazvy mi ešte stále zostali z minulého...ako by ste to riešili vy? ďakujem :)

nerozhodna

veď to, že nikdy človek nevie a preto neviem či je dobré zostať vo vzťahu a čakať alebo byť sama a čakať na niečo lepšie/horšie??? alebo toto je ono..ach jaj, prečo nemôže byť nejaký návod

nerozhodna

mám 23, no ja viem, že to je všetko len osud, no chcem vedieť či sa dá zamilovať do niekoho aj po čase, napríklad po roku..pretože doteraz som väčšinou to pobláznenie mala hneď na začiatku..ale v tomto vzťahu nie..

malickaaaaa

to musis citit ty sama ci ti to staci alebo nie... tazko ti radit...
nechas toho a najdes si dalsieho debila... alebo sa zamilujes zasa na 100% ... nikto nevieme co sa udeje takze mas to vo vlastnych rukach...
kolko mas rokov?

sweater*

moze a rovnako aj nemusi, na zivote je srandovne to, ze nikdy nevies.. naozaj nikdy :). je to len na tebe co bude dalej zaruku ako to bude ti nikto neda :)

nerozhodna

ale áno, bola, len takto som chcela čím skôr zabudnúť, no a nepodarilo sa mi to doteraz...keby som bola sama, bolo by to ešte horšie a sedela by som len doma a plakala do vankúša