Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo si vysoké školy dávajú načas so zaslaním rozhodnutia o prijatí/neprijatí?

monika1991

dúfam,že kladná odpovedˇ:-D u nás to je zvláštny system,pre 5 rokmi stačila iba jedna prihlaška a mohol si na nej uviesť i viac odborov za cenu 500 Sk,teraz si asi vysoke skoly zmysleli ze čo tak si neprilepšit rozpocet,pred 2 rokmi som si davala ja prihlasku na spominanu ŽU,cena prihlašky 20 eur,ked si si daval elektronicky tak sa suma znizila o 3 eura a žiadne také že viac odborov pekne na každý zvlašť si musis zaplatit prihlasku, a kedže som si davala na 4 odbory, z penaženky mi zmizlo hned 80 eur+ poštovné,tento rok sa pozeram že poplatky sa zvyšili na 40 eur bez rozdielu ci poštou alebo elektronicky + niekde vyžaduju potvrdenie od lekara 2 eura + 1,50 overenie maturitneho vysvedčenia,ale stále nechapem za čo chcu tých 40 eur???to tak cena papiera na trhu sa tak zvýšila v rozpatí 5 rokov??? však chápem že majú aj oni isté naklady s tým spojene ale 40 eur???to je už dosť

klobaskinMUZ

žltý papierik je v schránke, zajtra môžem ísť po to. KONEČNE.

monika1991,
už som si vyhliadol odbory, kde sa dajú dať dodatočné prihlášky, ale na druhej strane nerozumiem tomuto systému, že napr. aj na môj odbor sa hlási viac ľudí, než chcú prijať, a pritom majú tiež 2. kolo - dodatočné. Ako je to možné? Majú teda šancu aj tí, ktorí si dajú prihlášku až po mne, ale majú lepšie bodové hodnotenie? Zaujímavé.

monika1991

ja som bola pred 2 rokmi v podobnej situácií, ani odvolanie mi nepomohlo na ŽU,fakulta PEDAS,na okamžite prijatie bolo počet bodov z príjmačiek 60,ja som mala 58,takže nádej bola,ale nič z toho...možno budes iný prípad,tak držim palce :-D ale byť tebou,ešte pokukujem kde sú 2.kola príjmačiek,možno ta zaujme iny odbor,iná vysoká

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.