Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pasovy herpes

Príspevok v téme: Pasovy herpes
clark

Dobry den pred viac ako tyzdnom som si nasiel vyrazku na chrbte neprikladal som tomu velku vahu lebo vyzeralo to ako vacsi stipanec od komara minuly tyzden sa mi to iste spravilo na tej istej pravej strane na rebrach na spodu a v piatok som si nasiel zdurenu uzlinku na rebrach.Dnes som bol u kekara hlavne s tou uzlinou a povedal mi ze je to pravdepodobne tym opatom a ked mi zmiznu vyrazky zmizne mi aj ta uzlina poslal ma na koznu ta neprikladal tomu nejaku velku vahu predpisala mi len mast a b-komplex.O oparoch som cital na internete a dost casto predpisuju aj antibiotika nie je mi jasne preco som \"vyfasoval\" len mast a dvoryzdnove nenamaganie i ked ja to mam postihnute na chrbte a su to ako dva vacsie stipance od komara ked som pozeral internet ludia vacsinou maju zasiahnutu ovela vacsiu plochu...dakujem teda za rady kto si tym presiel a co mozem ocakavat este...

RNG

Tema na viralne, herpesy, hpv a ine tu bola casto,m riesai sa to zvysovanim viralnej imunity. Zialbohu lekari to obvykle poddiagnozuju alebo si to velmi nevsimaju a daju to na telesnu obranu, aby to nejak sama vyriesila. To ale podstatne zvysi poskodenie tela. Telu treba pomoct v boji s roznymi viralnymi, pozri cez google.sk uvedenim mojho nicku a slova herpes.
Pridam k tomu este dalsie antiviralne, ako monolaurin, citral, berberine a Sangre de Grado, co je zaroven aj protizapalove.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.