sklbanie/mykanie svalu aj v spanku

Príspevok v téme: sklbanie/mykanie svalu aj v spanku
majo187

zdravim, mam problem sem tam mi myka napr sval na ruke alebo inde napr noha na nektorych strankach bolo pisane ze nedostatok horcika alebo nadpriemerna fyzicka zataz... ako ano trenujem tak 4x do tyzdna nekedy okrem toho este nejake dalsie aktivity nvm ci sa to da povazovat za neco nadpriemerne... taktiez nekedy aj ma mykne,resp sklbne trochu silnejsie zo spanku ze ma to az okamzite zobudi ... neviem ci si prilahnem nerv alebo co... moze niekto poradit pripadne vyjadrit sa ci to je iba z unavy alebo neco ine, to v spanku to ani nevem kde ma mykne proste ma to az zobudi okamzite.... dakujem za kazdu reakciu

Nela41

To mne sa stáva keď zaspávam väčšinou sa mi zdá že sa o niečo potknem alebo tak a ma celú trhne a nadhodí :D Je to celkom vtipné len ma to vždy preberie zo spánku a potom neviem zaspať. Ešte sa mi stalo pár krát aj to, že som kvôli tomu dostala kŕč do nohy :(

majo187

no len ja som vo fyzickej zatazi nak extra nic nemenil ani v stravovani, chodil som aj na sportovu atd takze fyzicka zataz bola aj vacsia nvm no :) skor ma stve to myknutie zo spanku lebo to sa uplne zobudim je to celkom vyrazne a vacsinou ked prave zaspavam alebo mam prave nejaky sen... taketo sklbanie svalu som tusim maval aj pred tym ale toto v spanku tak menej ako rok cca

lorinnes

Ja mám niečo podobné v tom spánku. takmer každu noc sa budim na to, že mi uplne šklbne ruka. Brala som na to aj horčík aj zinok a nepomohlo to. Vraj to može byt aj z tej fyzickej zaťaže ale kedže momentalne žiadnu nevykonavam tak netuším :( ale je to strašne otravne