priatel ma ignoruje

Príspevok v téme: priatel ma ignoruje
:(

s priatelom sme spolu 1 a pol roka. tahame to na dialku, deli nas 550 km. ale vsetko klapalo boli sme spolu stastni. ked sme neboli spolu osobne tak sme boli kazdy den spolu aspon na internete. ale posledne 3 mesiace ma uplne ignoruje. uz mi ani raz nezavola a na net pride len vtedy ked ho ja zavolam a ho presviedcam aby prisiel a ked sme na nete tak mi odpisuje tak raz za 10 minut. a ked sme dohodnuti ze sa stretneme tak vzdy to den predtym zrusi ze mu do toho nieco prislo. a celkovo na mna nema cas. ked navrhnem den na stretnutie vzdy ma odpinka ze to nemam cas a teraz to nejde.

a este v zime sa ku mne spraval uplne normalne. kazdy den mi volal, pisal, na net za mnou chodil bez toho aby som ho musela prosit.a den kedy sa stretneme sme uz mali vybrati mesiac dopredu a vzdy nam to vyslo a stretli sme sa.

ja som sa ho opytala ze ci nema druhu ale ma ubezpecil ze sa nemam bat ze miluje len mna ale ja uz zacinam pochybovat.

a niesme ziadni pubertiaci ja mam 24 a on 25 rokov.

neviem co mam robit ci mu povedat ze uz to jeho ignorovanie nedokazem tolerovat a najlepsie bude ked to skoncime. ale ja stale k nemu nieco citim. a priatel je teraz ber prace tak nechapem preco na mna nikdy nema cas.

winki

Milá smutná už keď ti povie stačí povedať a skončime to....tak je to jasný signál. On už v tomto vzťahu nechce byť, ale samozrejme ako zbabelec neháva zodpovednosť za rozpadnutie vzťahu na tebe. Potom on bude chudáčik a ty mrcha čo mu stále niečo vyčítala a nakoniec ho nechala.
Už sa mu neozývaj ani ty.....kašli na to, keď ste od seba ďaleko budeto aj menej bolieť. Ukonči to a nemusíš mu ani nič vysvetlovať.

lost

neni zac ale pamataj ze my sme len ludia z netu :)

neexistuje 100% spravna rada pre vztahy, neexistuje a nikdy existovat nebude..

pretoze vy dvaja ste zili a poznate sa najlepsie, kategorizacia "nema cas = ma ineho" nie je 100% srpavna a moze dojst ku krivemu obvineniu..

je to len internet :) a myslim si, teda viem, ze neexistuje ani rada od psychologa, ani od kamaratov, ani od rodiny (rodic, surodenec) lebo nikto z tychto nezil vo vztahu a ma skresleny pohlad..

ale nechcem kazit ksefty psychologom, ono to moze pomoct v tom, ze im navrhne riesenie, ktore akurat trafi a zafunguje to :) tj. to iste co s kamaratmi, a moznoaj s netom - ide o to podla mna, ze kazdy nazor niekoho, sa nahodou moze trafit a z toho si treba odvodit zaver :)

ale kedze je to tvoj zivot a nie nikoho odtialto z netu, tak si premysli na ktoreho kona stavis (nazor, kombinacia nazorov, ci to skoncis a ako alebo nie, atd atd.. asi chapes co sa snazim povedat:) )

:(

dakujem za rady :( a v poslednom case sa dost casto hadame kvoli tomu a on len tak flegmaticky mi povie ze ked to chces skoncit povedz a mozeme. tak to uz aj mne doslo ze to bude najlepsie riesenie ale este som to chcela zachranit

lost

a nedopisal som to, ked sa zacne ozyvat, ak sa zacne ozyvat, tak vtedy hraj tuto hru dalej a flegmaticky pristup.. ako sa bude pravat..
mozno je vhodne si stanovit aj casovy limit, napr 30 dni ? ze ak sa neozve, tak sa ozves s ultimatom

550km, mozno by to stalo za to ist za nim na necakanu navstevu ;)

lost

Tak sekni TY !

Normalne od sekundy co citas moj prispevok ho absolutne ignoruj, ale fakt ze kurniksopa absolutne..

Tj. odkponi ho.

Ak sa vrati, stoji za to, ak nie, nestal za to..

whee_ee

A toto nazývaš vzťahom? Podľa mňa to už ukončil, len čaká, kým to dôjde Tebe, alebo chce, aby si sa oficiálne rozišla Ty, nech nie je za zlého :D

:(

to aj ja si myslim :( ale som mu povedala vela krat aby sa nebal mi povedat pravdu ked ma druhu. ale vzdy mi povie ze nie a nemusim sa bat lebo ma miluje a nechce ma stratit. ale ja ho poznam ako uprimneho chlapa tak neviem :((