Minulé životy - hľadám niekoho, kto sa zaoberá regresmi

Maoam

nedavaj sa vracat spät do minulych zivotov, ked si vezmeme, ze sa vyvijame (duchovne) a tato momentalne inkarnacia je zrejme ta 'najvyspelejsia', ktoru sme zazili, je ti jasne, ze minule zivoty mohli byt dost ine a najmä, ak si zila v minulych storociach, s velkou pravdepodobnostou si zazila aj velmi nepekne veci /vojna, znasilnenia, domace nasilie, vrazdu, tazke choroby - neliecene, vela utrpenia, hlad atd/, ono sanca, ze si zila ako nejaka princezna v krasnych komnatach ( a tie tiez kadeco pozazivali), je dost mala

take navraty by ta mohli retraumatizovat a hlavne - nevies, ci ten clovek,kt by to robil, na to vobec ma a ci by si vedel poradit s pripadnymi problemami

co bolo, bolo, dolezite je to, co JE teraz , zi tu a teraz...

kjana

dakujem vsetkym za prispevky, nic som nenasla, neviem, co si mam mysliet o minulych zivotoch, smrtou vsetko konci? a co budhisti?

wert

ja som sa tejto terapie zucastnil iba raz, ale uprimne do ziadneho minuleho zivota som sa nedostal,jedine co mi pomohlo v mojom probleme bolo, ze som svoj problem povedal cuzdiemu cloveku a tym padom som striasol zo seba aspon na chvilu obrovske napätie a teda vykecal som sa, ale mojmu problemu to celkovo nepomohlo, mozno na par dni potom som sa citil lepsie,ale potom sa to vratilo do starych kolaji..

excell

kjana a sweater, pozrite si toto video a prestaňte s tými paranormálnymi sprostosťami, iba to robí hlúpych ešte hlúpejšími www.videacesky.cz

bebedobreran

kjana = Gerbil - má pravdu, kašli na to, ja som pdoobne chcela vyskušať, pretože som mala pocit, že tento moj život je o hovne...a že pykám za chyby, ktore ani enviem koho su a prečo su...pretože som v ,,tomto,, živote normálny, empatický, dobrý človek, žiadna svina..a niekde som potom čítala, že pomocou tohot zistim, čo a prečo a možem to napraviť, respektíve odstrániť...ale je to podla mna nesprávne, pretože naozaj nemožeš sa cudzemu človeku takto ,,oddať,, a nechať ho nech ta vedie tvojimi ,,minulými,, životmi..a je pravda, že možeš mať traumu a že sa možeš uplne zmeniť, respektíve že sa ešte viacej prehlbia tvoje veci, tvoje trápenia....

takže na vlastnu zodpovednosť...

je to niečo ako nevydarena zlá hypnoza...kroej cielom malo byť odstránenie príklad=strachu z pavukov, a po tej zlej hypnoze má človek paniku a nemože ho ani vidieť,..trasie sa a pod...a pred tým sa ich len velmi báll...chápeš čo ti tým chcem povedať???

doubledog

ja som tiez istu dobu hladal nejakeho terapeuta, ale nenasiel som nikoho, kto by mal dobre referencie, takze som to nechal zatial tak.

sweater*

ako to vies excell? ja netrvrdim ze ma pravdu, ja trvdim ze nevie, rovnako ani ty nevies. odkial beries tu istotu? to som zvedavy :)