Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tinnitus už 2. mesiac po akútnom zápale stredného ucha

Príspevok v téme: Tinnitus už 2. mesiac po akútnom zápale stredného ucha
graupel

Zdravím. Ubehli takmer 2 mesiace čo som mal ak. zápal stredného ucha - ten vymizol, no tinnitus nie - píska a šumí mi v ušiach nonstop. Behám po vyšetreniach, všetko OK. Vymizne to do polroka, alebo už nemám na to šancu a musím sa s tým naučiť žiť? Začal som upadať do depresií. Aké máte s tým vy skúsenosti? Ako dlho ste sa spamätávali z akútneho (nie chronického) zápalu stredného ucha a s tým spojeného tinnitu? Dajte nejaké rady, prosím ... Díky.

Shayleen

Este som zabudla v detstve som mala kazdy rok taku liecbu kt zahrnala vit A a vit B plus Xanidil ten mi velmi pomohol. Tie vitamíny si zaobstaram a co sa tyka Xanidilu to sa opytam mojho orl lekara ale kto ma tinnitus ten sa uz toho nezbavi ja s tym zijem uz viac nez 30 r

Shayleen

Ja mam tiez tinnitus skus pripravky z ginkgo biloba je dobre na prekrvenie a co ze vraj este pomaha ze tinnitus noiser ja mam na buduci týždeň termin u protetiky idem si vybavit naslúchacie aparaty v kt je aj program pre tinnitus

imiiii

Moja skúsenosť je podobná. Po zápale ucha mi ostalo šumenie, s ktorým som sa už zmierila. Naučila som sa to nevnímať. Trvá to už niekoľko rokov, a ten zápal som mala asi v 12 rokoch, takže som sa zmierila s tým že sa toho už nezbavím.
Ak je niekto, komu sa podarilo zbaviť sa toho, tak sa určite podeľte o radu.

Palcsaky

To je dobre, ze mas zlepsenie. Ja stale rovnako zle. Usi piskaju o 106. Zhorsuje to alkohol, cukor, stres a nedostatok spanku. Zlepsenie pocitujem len sem tam rano po prebudeni ale kym sa rozhybem tak usi zacnu hucat na plno. Mam aj obojstrannu stratu sluchu na frekv. 1000Hz ale to som mal uz od detstva (zrejme vrodene) 27.12. som objednany na usne. Som zvedavy, co mi povedia ale uz zacinam byt zmiereny s tym, ze mi to asi zostane dozivotne.

graupel

@Palcsaky Ako sa máš po mesiaci? Ja mám mierne zlepšenie. Lieky už neužívam, skôr rôzne potravinové doplnky.

Palcsaky

Mam rovnaky problem. Pred 5 tyzdnami som mal zapal laveho stredneho ucha, zapal sa vyliecil ale tinnitus zostal. Navyse ku svrckom v lavom uchu sa pridal monoskop v strede hlavy a prerusovany piskot v pravom uchu. Dokopy to znie ako rozladeny orchester. Beriem na to Betaserc a gingko ale bez zmeny. Dr mi vcera povedala, ze mam este mesiac pockat a ak to dovtedy nezmizne posle ma k ORL :-(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tinnitus už 2. mesiac po akútnom zápale stredného ucha - Fórum - ZDRAVIE.sk