Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

surna pomoc s vyrazkou!

Príspevok v téme: surna pomoc s vyrazkou!
2mirka22

Potrebujem surnu pomoc s vyrazkou. Uz asi 5 dni mam na tvari obrovsku bolavu vyrazku. Vyzera akoby naplnena akousi vodou a hnisom ale nie celkom zrela na vytlacenie, len velmi červena a bolava. A velka. Snazila som sa ju vysusovat alpou alebo potieat dechtovou mastou ale nezaberalo. Zajtra mam velmi dolezity den a potrebujem sa jej co najrychlejsie a najucinnejsie zbavit. PRave som si ju od zufalstva vytlacila, mam tak krvacajucu ranku, lenze vyrazka je akoby este pod kozou, taka velka tvrda kuča pod pokozkou, mam to cele tamtakenapuchnute a bojim sa ze sa mi to nezahoji dozajtra, ozaj to velmi potrebujem. Nejake rady co si mam na to dat ? Prosim..... Velmi surne

deff

essence sos spot killer (DM), taka mala flasticka s bielou tekutinou, dava sa to lokalne na vyrazky, vysusuje to a hoji, velmi dobra vecicka, hnis ako keby vytiahne na povrch ze sa vyrazka da bez problemov vytlacit ale zaroven nie je taka cervena a zapalena ako byva ked sa to deje samo... skus si kupit a davaj si to na vyrazky namiesto vytlacania ked to este nie je nutne a uvidis... inak mala som podobny gelik od sebamed, drahsi a tiez celkom dobry, ale toto od essence sa mi vidi lepsie (ten gel mal jedinu vyhodu a to ze bol priesvitny)

jajulienka

vytlacenie to akzrat pokakalo :P ja mam tiez take tiky si to vytlacat ale to sa enma vytlacat lebo ej to horsie... mne sa to najlepsie hoji ked s tym nic nerobi vtedy to bud dozrie tak ze je vidno hlavicku a vtedy sa to da pekne vytlacit alebo to potom zmizle len tak...ale mam odskusane ze ak si do tvare nerypem tak ju mam krajsiu takze ak nikam nejdete tak nic netlacte a z bielich hlaviciek vam ostanu len chrasticky a nove sa vam tak rychlo nespravia

2mirka22

ach, skvele... a vseobecne je co najucinnejsie na hojenie vyrazok, co vam najviac pomaha? ked uz nie do zajtra tak aspon co mozno najrychlejsie?

xdanielax

urcite sa to nezahoji, ale radsej sa v tom uz neryp. Natri si to nejakou mastickou na vyrazky a dufaj, ze rano to pojde trochu zamaskovat, ale aj pri tom pamataj, ze menej je viac.

0vecka

mna akurat fotili do firemnej databazy a tiez mi vyletel na celo jebak... a je mi to jedno... :-D mat tak tvoje problemy...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.