Môžem ostať tehotná?

Príspevok v téme: Môžem ostať tehotná?
Judith

Dobrý deň, viem, že moja otázka vyznie možno hlúpo ale rada by som vedela názor niekoho nezainteresovaného. Včera sme mali s partnerom pohl. styk, pri ktorom sa však stala nehoda a to taká, že sa mu zvliekol kondóm a ostal vo mne, avšak bez toho, aby sa partner spravil. To čo mi leží v hlave je, že či sa mám obávať tehotenstva vzhľadom na to že to bolo cez plodné a s veľkou pravdepodobnosťou aj cez ovuláciu. Čo myslíte, sú obavy na mieste?

layla22

Dobry den.ja by som sa chcela spytat pred vcerom a vcera vecer sme s partnerom mali nechraneny pohlavny styk a dneska som dostala menzes..je moznost ze mozem byt tehotna..?

elly

po tabletke po sa poriadne rozhadze cyklus, kramy ti nemusia prist aj dva mesiace, ako mne pred dvoma rokmi a tehotna som nebola lebo po 5tich dnoch som dostala kramy no dalsie uz neprisli...a teraz znova tak isto...ta tabletka je velky humus, malokomu nerozhadze cyklus, ak ti nepridu a tehotna nie si, tak treba ist na gyndu, kde ti lekar pichne vyvolavacku, alebo ti ostava cakat...ale lepsie je ist na gyndu a dat si ju vyvolat :-)

faklaaa

Mam vylestit krystalovu gulu, aby som ti povedala ci si tehotna??? Urob si test a uvidis. Ale silne pochybujem, ze si tehotna, podla mna len zbytocne stresujes. Otehotniet nie je az take lahke, ako si tu vy myslite. Niekomu sa to nepodari ani za rok, pochybujem, ze teba oplodnil kondom v ktorom nic nebolo.

skriatok

Prosím Vás, ak som mala nechránený styk z piatka na sobotu (okolo štvrtej rána) a v nedelu som mala mať krámy (1.jul), posledné som mala (1.júna), teda zhruba po 30-tich dňoch (väčšinou mám 30dnový cyklus plus mínus dva dni), a partner ejakuloval mimo mňa a zobrala som tabletku po do 72 hodín, a stále nič..kedy by som mohla očakávať ms....dakujem

xdanielax

Judith, ja som to povedala viacmenej ironicky. Samozrejme, ze sa nieco do teba mohlo dostat. Moze byt nieco v tekutine, moze sa to nahodne, neviem ako, spojit s vajickom....... je tu ta moznost. Ale podla mna, ta moznost je mala - kedze sa ani do teba nespravil.
A my to nemozeme vediet,ci sa to stalo, alebo sa to nestalo. Moznost tu je. Takze, ak sa bojis, chod si kupit test.