Rozculuje ma to!

Príspevok v téme: Rozculuje ma to!
zewa

Nenavidim, ked mi niekto povie, ze sa stavaju aj horsie veci ako mne. Ze ini su na tom horsie a podobne. Ide ma z toho roztrhnut, pretoze pre mna je vtedy najhorsie to, co prezivam ja a netrapi ma, ze ini sa maju horsie. Akurat sa citim este viac na hovno lebo viem, ze sa mozem citit este horsie. Ako ste na tom vy?

Maoam

M 25, asi si stojim na kabli, vysvetli blizsie, mas fyzicky problem alebo existencne problemy, z ktorych mas depresie?

Maoam

povies mu, aky mas problem (neviem, aky mas problem), no a zrejme ti sam navrhne psychoterapiu, ak nie, tak povies, ze chces ist k psychologovi na sedenia a nie je dovod, aby ta tam neodporucil

M 25

Friends, Two and a half men, Frasier.. :)

Maoam, ved ani neviem, kde takého doktora hladať :D a ked pôjdem k neurologovi, psychiatrovi, čo im poviem?? nepotrebujem odporúčanie od obvodáka?

Maoam

M 25, to posudi psycholog :-), nie tetusky v poistovni, ktore maju ekonomicke vzdelanie.
Inak mas este moznost najprv navstivit neurologa/psychiatra (lekar) a dat sa nim odporucit na psychologicke sedenia, takze potom by to malo ist este lahsie.