Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?

Príspevok v téme: Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?
natusa42

dobrý den,istotne veľké percento ľudí z Vás ma tu pozná a môj prípad lásky,vzťah ,ktorý mám sa tu dlho riešil,
popravde nechcem už ani radu,ani nič podobné,len sa vám chcem vyrozprávať,lebo sa nemám absolútne komu vyrozprávať ...

s partnerom,ktorého mám už pomaly 3 roky,sme mali velikánsku krízu ( stále sme sa rozchádzali a schádzali),na jeho natlak davali znova dokopy,a aby som mala pokoj,dala som s ním znova dokopy vždy (/ takto asi krát/)neverending story vsak má svoju dohru,v posledných mesiacoch,najmä od apríla,sme mali úžasné obdobie,lebo ja som bola vyťažená kvôli maturitám,a on kvoli statniciam,tak som si povedala,že chcem aspon pokoj od neho,tak som bola s ním,chodili sme na dlhé prechádzky len večerné,kedže som sa učievala a aj on,akosi sme si našli k sebe cestu opäť ,on sa zmenil,ako tvrdí,kvôli mne,prestal byť nervozny,snaží sa byť vyrovnaný ,vysmiaty,akého som ho vždy chcela,jeho rodina blbá sa síce nezmenila,a on o nich rpestal hovoriť,viem,že to nie je výhra a pod,ale aspon máme pokoj,ešte stále však mám také záchvevy,že by som ho mala nadobro opustiť,len sa neviem už teraz k tomu odhodlať,počas mája aj júna nám perfektne vzťah klapal,ľudia normálne,predstavte si,dokázali sme spolu normálne výborne vychádzať,boli sme po boku toho druhého šťastnmí,nadšení,dokonca na jeho promociach,ktore mal pred 2 týždnami,som sa donho znova zaľúbila !!! moje vlastnéí srdieško mi povedalo,doslova zakričalo,že " ty ho predsa miluješ " ...aj som mu to potom povedala následne,ludia,ja ho asi vážne stále aj po tom všetkom čo sa medzi nami stalo ľúbim...tesím sa,kedy ho uvidim,kedy mi napise,uz dokonca mu nemam problem povedat " lubim ta " a pbozkavat ho,uz sa mi nehnusi ,ako iste obdobie,zda sa ,ze kriza uplne presla,je zazehnana ..citim sa pri nom fajn,aj ked stale vidim ako hrozbu jeho rodinu a moju rodinu ..ale ..s TYMTO clovekom,co je teraz by som si vedela predstavit buducnost ciastocne...kebyze sa iste veci splnia,ale povedzte,dá sa niečo takéto ?este pred pár mesiacmi som bola pevne rozhodnutá,že sa s nim rozidem,postupne to vsak slablo,a nakoniec som ho nenechala,ako som mala v pláne na leto,ho nechať ....lebo on je proste úžasný...opäť je dokonalý chlap...aj ked vyviedol veľa blbých vecí,klamal mi,robil scény, a pod..tak ..zrazu držíme spolu ...on ma neskutočne miluje,dokazuje mi to na každom kroku ..je toto možné,aby sa mi stalo ?
asi si pomyslíte,že nemám to v hlave všetko v poriadku,ale naozaj sa toto u mna deje ...

natusa42

rozum bojuje so srdcom a vždy bude ..a uz sem nemusite prispievat ..

zemepan-k tebe len,ze sa mylis poriadne v tom,co pises

tot vsjo ,uzavrime to

Zemepan

ten typ myslenia, take obsedantne, stale dokola tie iste myslienky, tie iste slova, tie iste veci a ta rozpoltenost k tomu, proste psycho

Zemepan

idylka trvala tyzden, podla opisu posledne dni zasa vsetko sklzava do stareho scenara

strateny pripad, smer psychiater

winki

Natusa: áno to, že tu niekto nie je ok som myslela na teba. Pozri sa čo robíš. Sem píšeš ako je on jediný a pravý a pritom prispeješ do každej jednej témy, ktoré tu baby napíšu, že s ním máš také isté problémy. Tak potom neviem. Keď to nechceš nijako vyriešiť tak sa s tým prestaň zaoberať, lebo u teba to aj tak k ničomu nevedie.

Zemepan

To vas tu s nou este bavi? Umelo na seba strhava pozornost, kazdy den napise daco ine a ohyba sa podla potreby, ako prave vietor zaveje. Nespolahlive, nestale, neda sa verit uz ani slovo. Rok a pol sa jej tu venujete a prd z toho. Vkuse mele dokola tie iste vety, stale to iste. Rodicia by jej mali urobit laskavost a mali by ju odviezt na liecenie.

Leela333

Bože môj, Natusa... Mám chuť ti sem hodiť starú tému, čo si vtedy písala. Neviem od čoho závisí tá zmena v tvojom vnímaní jeho a vášho vzťahu. Akoby rozum bojoval so srdcom... Raz to vidíš priružovo, potom máš pochybnosti či predsa len nie je horší než sa zdá. V každom prípade si myslím, že potrebuješ získať v živote viac skúseností aj s inými chlapmi, aby si dokázala vôbec zistiť, čo vlastne od vzťahu očakávaš a aký chlap ti vyhovuje. Ale teraz to asi treba nechať tak, lebo ty sa s ním nerozídeš. Uvidíš ako sa to vyvinie. Možno sa nakoniec pohne ďalej práve on, človek nikdy nevie...

natusa42

anjelik myslis,ze nemam riesit jeho rodinu ?aj ked mi ta lezi v zaludku asi najviac ?:( mam sa na to kaslat zvysoka ?ci ?

anjelik

Natuška, pokiaľ sa s niečim zaoberáš, tak to stále riešiš. :o) Niektoré veci sa zmeniť nedajú..okolnosti tvojho vzťahu asi k nim patria. Najjednoduchšie sa je zmieriť s tým, skutočne zmieriť a to je nezameniteľný stav, ten, keď dosiahneš, tak môžeš naozaj povedať, vyrovnala som sa s tým. Prestane ťa to totiž akokoľvek zraňovať a akokoľvek trápiť. To neznamená, že zostaneš ľahostajná, staneš sa iba jasne si uvedomujúcou, že je to tak a nie inak. Vyber si z toho to krajšie, príjemné pocity, keď si s priateľom, keď cítiš, že on je ten pravý a to ostatné nechaj voľne plynúť. Neboj, ono sa to vždy nejako samé preusporiada..netreba do toho nasilu zasahovať vlastným chcením. To je niekedy viac na škodu ako na úžitok. ;o)

natusa42

anjelik ja nie som zmatena,nepridem si taka,ja presne viem,co chcem,len to nemozem Mat ..a to ma najviac na tom asi bolí ...
a to je mat JEHO ,vztah tento..len zas inych okolnosti,co sa nikdy asi nepodaria ...:/ smola moja ..neviem preto ako dalej ...
ja by som dokazala jeho povahu zniest,len veci okolo neho nie -jeho rodina

natusa42

anjelik ja som sa nezastala :)ja len som povedala pravdu,co si myslim ..nic viac :) a tu pani nepoznam,ja som hodnotila len teba

ved to,to je to..ze ..ja nieco napisem a ludia su zlati,ze chcu poradit,velmi si ich za to vazim,ak tie komentare su so zaujmom napisane a podobne,ale zase oni nevidia do toho tak ako ja,a maju to len vytrhnute z kontextu,ja im mozem aj vsetko detailne opisat,ale oni si budu mysliet svoje a vidiet za tym ine..
ja sa netrapim teraz uz,aspon nie " viditelne " ,mozno kdesi vo vnutri ma nieco skrie,ze to je tak ako to je,ale uz neblaznim tak ako minule leto z toho vztahu,uz to beriem s lahkostou,uvedomujem si,co sa deje,pozorujem ho,aky je,snazim sa byt mu dobrou partnerkou,aa myslim ,ze to robim dobre celkom,ide mi to ,snaziom sa zit v pokoji,lenze viem,ze raz pride cas ,kedy to budem musiet riesit,ale velmi by som si zelala,akeby to osud vyriesil za mna a mozno uz aj vyriesi :)ked ja odidem,mozno si niekoho ineho ,lepsieho,najdem,alebo co ,ktovie ..uvidime..tiez partner ide do prace od pondelka uz ,mimo mesta mojho,takze uvidime,bude to v kazdom pripade zaujimave velmi este,ako to dopadne,
ale netrapim sa,uz nie,som si povedala,ze to je to posledne,co chcem ,suzovat sa,plakat kvoli vztahu,uz NIE ,uzz som si vytrpela pre ten vztah az prilis,ked ho mam rada a aj on mna,riesim len toto,ine neriesim,a tie niektore jeho vystupy zakryvam mierne oci,a snazim sa mysliet na jeho kladne stranky povahy,mozno robim chybu,ale som taky clovek,co chce vidiet v druhych len dobro ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ? - Fórum - ZDRAVIE.sk