Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?

Príspevok v téme: Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?
natusa42

dobrý den,istotne veľké percento ľudí z Vás ma tu pozná a môj prípad lásky,vzťah ,ktorý mám sa tu dlho riešil,
popravde nechcem už ani radu,ani nič podobné,len sa vám chcem vyrozprávať,lebo sa nemám absolútne komu vyrozprávať ...

s partnerom,ktorého mám už pomaly 3 roky,sme mali velikánsku krízu ( stále sme sa rozchádzali a schádzali),na jeho natlak davali znova dokopy,a aby som mala pokoj,dala som s ním znova dokopy vždy (/ takto asi krát/)neverending story vsak má svoju dohru,v posledných mesiacoch,najmä od apríla,sme mali úžasné obdobie,lebo ja som bola vyťažená kvôli maturitám,a on kvoli statniciam,tak som si povedala,že chcem aspon pokoj od neho,tak som bola s ním,chodili sme na dlhé prechádzky len večerné,kedže som sa učievala a aj on,akosi sme si našli k sebe cestu opäť ,on sa zmenil,ako tvrdí,kvôli mne,prestal byť nervozny,snaží sa byť vyrovnaný ,vysmiaty,akého som ho vždy chcela,jeho rodina blbá sa síce nezmenila,a on o nich rpestal hovoriť,viem,že to nie je výhra a pod,ale aspon máme pokoj,ešte stále však mám také záchvevy,že by som ho mala nadobro opustiť,len sa neviem už teraz k tomu odhodlať,počas mája aj júna nám perfektne vzťah klapal,ľudia normálne,predstavte si,dokázali sme spolu normálne výborne vychádzať,boli sme po boku toho druhého šťastnmí,nadšení,dokonca na jeho promociach,ktore mal pred 2 týždnami,som sa donho znova zaľúbila !!! moje vlastnéí srdieško mi povedalo,doslova zakričalo,že " ty ho predsa miluješ " ...aj som mu to potom povedala následne,ludia,ja ho asi vážne stále aj po tom všetkom čo sa medzi nami stalo ľúbim...tesím sa,kedy ho uvidim,kedy mi napise,uz dokonca mu nemam problem povedat " lubim ta " a pbozkavat ho,uz sa mi nehnusi ,ako iste obdobie,zda sa ,ze kriza uplne presla,je zazehnana ..citim sa pri nom fajn,aj ked stale vidim ako hrozbu jeho rodinu a moju rodinu ..ale ..s TYMTO clovekom,co je teraz by som si vedela predstavit buducnost ciastocne...kebyze sa iste veci splnia,ale povedzte,dá sa niečo takéto ?este pred pár mesiacmi som bola pevne rozhodnutá,že sa s nim rozidem,postupne to vsak slablo,a nakoniec som ho nenechala,ako som mala v pláne na leto,ho nechať ....lebo on je proste úžasný...opäť je dokonalý chlap...aj ked vyviedol veľa blbých vecí,klamal mi,robil scény, a pod..tak ..zrazu držíme spolu ...on ma neskutočne miluje,dokazuje mi to na každom kroku ..je toto možné,aby sa mi stalo ?
asi si pomyslíte,že nemám to v hlave všetko v poriadku,ale naozaj sa toto u mna deje ...

winki

Prisposobujes si veci podľa toho ako sa ti momentalne hodia. Daj si s ním pokoj a konečne sa venuj sebe samej lebo niesi v poriadku.

natusa42

maoam
ja som taká povaha,raz tak-raz onak,ale to vo vsetkom,proste vyslovene le emocie ma ovplyvnuju,konkretne momentalne ...:(uvedomujem si to ,som taky clovek

winki -on sa s nimi bavi "akoze normalne" aj sa pozdravia a tak,a on je prilis tichucky chlapec a taky dost hanblivy,stresor,aby sa s nimi bavil takto otvorene o tomto celom:/
a vie,ze nazor nezmenia,len sa to mozno ese zhorsi

jabaduu bol dost vazny problem,ano ..kvoli jeho rodine,som h ochcela nechat ..aj pre ine vazne veci ..ktore teraz stale su,ale uz ich nevnimam tak hrozne ako predtym,lebo teraz je "obdobie pokoja "

jabaduuu

ja si myslim o tebe nieco take, ako maoam. Podla mna by si mala navstivit psychologa alebo co. Zbytocne ti tu clovek nieco pise, ked ty stale len hovoris ze ho "zas" milujes ako na zaciatku, citis sa super, predvcerom si pisala ze s nim vobec nie si stastna, furt vravis ze za to mozu rodicia ze ho nemaju radi /ked nieco zrobil, asi maju dovod takto reagovat/, furt ho len obhajujes. Ty si tazky pripad, raz tak, inokedy onak.
Inac ja ani neviem co ti spravil vtedy, ale viem ze si tu mala temu a sa trapila nieco kvoli tomu, a asi to bola dost velka vec... a nie ze napises, ze je aj mily, slusny, treba pozerat aj na dobre. To akokeby tu nejaka zena, ktoru manzel zbije to prehliadla a povedala, sa to stalo len raz, treba pozerat aj na to ze inak je mily, slusny, vychovany... /hovorim to preto, ze si myslim ze tamten problem bol vazny/

Maoam

Natusa, ked si pozriem tvoje prispevky dozadu, ked ste mali problemy a tie terajsie, nadobudam pocit, ze to pise druha osoba. Mne pripadas strasne rozpoltene.
Ale tak velmi, ze to vnimam uz ako dost patologicke.
Ty si schopna o dva-tri mesiace pisat zasa to, co pred par mesiacmi a to, co pises teraz, bude zasa neplatne.

:-//

natusa42

Maoam ja tiez neviem,kde je ta pravda,uz som tak zmagorena okolim,ze to neviem,..viem len jednu vec celkom isto -ze mi je TERAZ po jeho boku neskutocne fajn,neviem si svoje dni uzz bez neho predstaviť,tesim sa na neho kazducky den,a rada mu uz teraz opat vyznavam lasku,lebo prezivame len uzasne chvilky plne romantiky,je mi s nim prosto fajn ako na zaciatku vztahu,take divne mi to je,ked som ho jeden cas neznasala,ale teraz toto ...uplne mi zovrie srdiecko ,ked ho vidím...som asi mimo
a viem,ze rodicia mi to kazia vsetko cele tie roky,najma mama,lebo ho nenavidi
jej sa znepacil ovela skor,ako ked som ja mala to podozrenie,ze je " psycho " ..alebo stalker ...
jej bol nesympaticky od zaciatku,samozrejme,ze to nedavala VTEDY este najavo,ale az potom....ked prisli tie problemy s nim,to vybuchlo ...
ja ju neodsudzujem,ako kazda matka,tiez by toto iste urobila a tak ..aj ja urcite by som bola proti,kebyze toto vidim ..a este zaroven jeho rodina,nesympatie a pod,ale zase treba brat do iuvahy aj ine veci ,ako napr: ze je slusny,mily,inteligentny,usluzny,vychovany...
a nie len zlé !ale nasi nechapu

jabaduu no jasne,aj ine veci su v tom,lenze oni boli vyprovokovane scasti postojom rodicov..vies...
ja by som sama asi nebola take velke "halo " okolo toho robila,kebyže nie oni a ich " rady do zivota ,zakazy,prikazy " ,odkedy som s tymto partnerom mam s nimi zly vztah,catso sa hadavame a proste pohoda z nasho domu akosi vymizla :(
ale rpeco ?za to,ze im sa nepaci ?on ma ziadno proti nim nikdy nehuckal ...to len oni ...on by ich aj bol mal rad,ale teraz uz tazko

jabaduuu

Prave preto som vravela, že by si mala dat pokoj od hocjakeho vztahu na cas, kym nenajde samu seba, sa neda vlastne do normalu.

Maoam

myslim, ze natusa ma velky problem s rozoznanim reality ako takej a nevyzna sa ani len vo vlastnom vnimani, pocitoch a tom, co chce, k tomu je este lahko ovplyvnitelna okolim

kazdy den daco ine, ona sama neviem, v com vlastne zije