pocit stiahnuteho zaludka

ejo

ale ja mam ten pocit stale. Sedim si doma v pohode, prazdninujem, nic ma netrapi, ale zaludok mam stiahnuty nonstop .. iba ked sa niecim zamestnam tak si to nejak neuvedomujem, ale je to tu stale ..

lochness

to sa mne stava posledne dni - zacinam v novej praci a mam z toho stres, hoci si vedome hovorim ze netreba a ze sa nemam coho bat, telo si robi co chce - rano sa uz zobudim so stiahnutym hrdlom a zaludkom a dokym idem do prace (na 15.00) to trochu prejde, ale dovtedy do seba dostanem ledva vodu... a uz mi to tiez lezie na nervy, taky sustavny dusevny a telesny nepokoj, uz si pripadam ze mi sibe :D

ejo

v kuse mam taky cudny pocit na zaludku, taky stres v nom alebo co :D proste neuvolneny zaludok, ako keby bol stale napaty :P ..

ejo

No mam problem s ranajkami, vtedy mi vobec nechuti, nic nejde domna, takze zacinam jest az niekedy okolo obeda. No a ku veceru je to ale pohroma, vtedy mi pride asi vsetko nachut.

Nie su na to nejake tablety alebo nieco podobne ? Aby som sa zbavil toho stiahnuteho brucha ..

malickaaaaa

aj mne sa to stava najem sa trosku a uz mam dost citim sa ako by som zjedla masivnu porciu pricom to je len malo...
Tak som sa zacala sama nutit do jedla, pit casto vodu...
ranajky, poriadny obed, dake keksiky poobede, na veceru tiez normalnu porciu a tak... a nezabudaj na pitny rezim urcite... neviem co ine by som ti poradila...
a kolko krat do dna papas?