Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Loto a pod.

Majkloos

Ja si občas zahrám eurojackpot alebo Euromilióny online na lottolandu www.lottoland.com. Stalo sa mi, že som vyhral, ale sú to malé sumy, do 10k;)

Liluška1980

viete mi poradiť,tak že podala som loto,počet žreb.3.a 3 hracie pole,ked som išla overiť 1 žrebovanie:
1 pole uhadnute čislo 1,to sedi
2 pole nič, to sedi
3 pole až 3 čisla,ne sedi
a vysledky mi ukazuje že som mala na 3 poli 1 čislo a 1 čislo na 1 poli,tak čo myslite nie to podvod.či to môže vipočita ked budem mať tie 2-3 žrebovanie?podľa mňa tu niečo nesedi,čo vy

[zruseny35]

MIREC11...alebo na Slovesnku,len si sa radšej friško odsťahoval :)
Neviem čo sa dá vyhrať,je to skor o šťastí..a to v tomto prípade príjde možno raz za život,aj to nie vrecom penazí :)

lost

majkyyy111

ano, ale existuju loteriove spolocnosti (v zahranici) ktore uz boli usvedcene z manipulovania hry.. ono par milionov USD je lakava vec, hlavne pre nenazranych balkanskych majitelov :)
nevies si ani predstavit, kolko kasin a stavkovych kancelarii samo-seba vytuneluje.. sam som v takej stratil par stoviek eur, co som tam mal a poznam ludi, co tam mali o jednu nulu viac.. co nie je zrovna prijemne :) jedneho dna sa zobudis a zistis ze virtualne peniaze sa vyparili a nikdy s tym uz nic nenarobis :) drsna realita..

majkyyy111

tie peniaze tam v hre realne existuju, a to v prvom rade preto, ze ich neplati loteriova spolocnost zo svojho - na vsetky vyhry sa len "vyzbierali" hraci z minulych hier svojimi vkladmi ktore prehrali. v loterii je vypisana vzdy len taka vyhra ktorej vyska je prave mnozstvo penazi vyzbieranych z minulych hier minus stanoveny zisk loteriovej spolocnosti. za dalsie vyhru si vyherci rozdeluju vzdy rovnym dielom. to znamena, aj keby bola pravdepodobnost vyhry ze z 10 hier vyhrate statisticky vzdy 4, teda padali by jackpoty aj kazdy den, tak aj tak nemoze byt loteriova spolocnost v strate, ale len v zisku (samozrejme realne by to tak nefungovalo pretoze sa tu sklada 60% vkladatelov na 40%vyhercov co znamena nizsie vyhry a vyssie vklady, co by neposobilo lakavo). skutocna matematicka pravdepodobnost vyhry v lote je ale takmer miziva (statisticky vyhrate 1x z priblizne 15 000 000 pokusov) takze vyhry a jackpoty v porovnani s vkladmi posobia na hracov lakavo, pretoze sa vyzbiera dost penazi- no a prave v tom je to caro-> ze je tak mala pravdepodobnost vyhrat:).
zaver je teda taky, ze riziko straty ani neexistuje a teda nie je nutne nijak zo strany loteriovej spolocnosti nejak podvadzat = je to zbytocne a len by to mohlo sposobit omnoho vacsie straty nez vynosy z takej cinnosti = neoplati sa to.

lost

Monika339

ak nemas dobreho danoveho optimalizatora alebo znameho na dobrom mieste, neviem neviem ci sa oplati prevadzkovat stavkovu kancelariu na SVK.
uz len fakt, ze 5,5% ci kolko to z uboheho vkladu hraca sa musi dat ako dan statu, dovod..

tj. dam 1000 Eur na nadala, ktory hra proti uplnej lame na kurze 1.01, tak z toho ak treba odviest 55eur na dani, tak to je uplne chore a zabija to stavkovanie.. a ja ze preco su take nizke limity v tipose.. ak by som tam chcel dat milion eur na to, tak neviem co by mi povedali :D i ked matematicky by to zobrala kazda stavkova, lebo by som im spravil krasny obrat a oni by riskovali len 1 ku 100 na black swan event..

Monika339

To ja som si kedysi myslela, že u nás je to tak kvôli bezbečnosti toho čo vyhral ..ale tomu som už prestala veriť :D

lost

skusal to niekto matematicky prepocitat preco to pada tak casto?
kolko cisiel z kolko sa taha a ako casto?
kolko z kolko ako casto v US ?

Monika339

Majiteľ tipos sa asi musí dobre zabávať na naivite ľudí ..síce asi tak ako aj politici, ale radšej si založím stávkovú kanceláriu ako ísť do politiky

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Loto a pod. - Fórum - ZDRAVIE.sk