ošetrovateľstvo

Príspevok v téme: ošetrovateľstvo
BcMia

Ahojte, rozmýšľam o vysokej škole v odbore ošetrovateľstvo (konkrétne Tnuad). Chcela by som vedieť, či tu nie sú takí, resp. či niekto nemá známych, ktorí sa dostali a študujú tento odbor z inej strednej školy ako zdravotnej a či sa to dá zvládnuť :) Ja mám strednú OA, dokonca aj vysokú z oblasti ekonomiky ale veľmi by som chcela pracovať v zdravotníctve, no neviem či budem zvládať prax popri spolužiakoch ktorí už majú nejaké základy.

BcMia

ja viem že to nie je žiadna sranda a bavilo ma to. keby nie tak sa na to v 22 už vážne vykašlem a dokončím si moju školu. bol to môj sen.

J111

No, starat sa o tazko chorych pacientov nie je ziadna sranda. Toto by ta fakt bavilo? Mna asi tazko. Zavisi to potom aj od toho, aky flek dostanes. Vsak ti osetrovatelia ziju jak chudaci, furt smeny, nizke platy, neviem.

BcMia

len som zvedavá na skúsenosti tých čo sa tiež tak rozhodli ako ja. house ty nič nevieš nie som na úrade práce, som už prijatá ma magisterské štúdium v mojom odbore. kebyže nemám vážny záujem a nebolo by to mojím snom už nespravím taký krok späť. keď nemáte čo poradiť tak z nudy písať nemusíte.

house

Ste jedna z mnohych vysokoskolacok , co skoncili na urade prace vdaka neplanovanemu trhovemu bludu.V kutiku srdca Vas to serie, ale zavidite tym co chodia utierat zadky rakuskym babkam a dedkom a prinesu domov za dva tyzdne 800 euro.Je to ale pekna drina.A nase mamy co nas vychovali casto koncia v nemocniciach... lebo sa o nich nema kto postarat, ale zit treba a k tomu su prachy ...