Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

účet pre mladých a moja nespokojnosť

Príspevok v téme: účet pre mladých a moja nespokojnosť
mameucty

Ahojte!

Potrebujem ísť vybrať z účtu vyššiu sumu, tak som si pozerala stránku mojej banky a čo som sa nedozvedela - bezplatné vedenie účtu len pod podmienkou, že mesačný zostatok bude 100,- Eur, pritom minulý rok to bolo 10,- Eur a dááávno predtým, ešte keď som si účet zakladala 100,- Sk.

Podľa mňa by banka takéto veci mala dať vedieť klientovi, nie že sa k tomu len náhodou dostanem. Viem, každý rok vychádzajú nové podmienky - tie som si aj na začiatku roka čítala, ale toto ma teraz naozaj dostalo...

Takže idem zrušiť účet a založiť v inej banke nový.

Nemám žiadnu konkrétnu otázku, iba som otvorila diskusiu na túto tému (hej, sú už 4 podobné témy založené)

Čo VY a VAŠE skúsenosti? :-)

mameucty

Vážne? Ja nevidím jediné upozornenie. A teraz keď pozerám zmenené podmienky /mimochodom zmena je od 1.7.2012, ešteže som si naklikala nový sadzobník/, nie je to jediná zmenená vec. Zajtra idem zrušiť účet. Ako doteraz som sa nesťažovala (až na malé drobnosti), ale ja ako študentka si nemôžem dovoliť mať stovku na účte, budem rada, ak budem v pluse :-)

wreck

hm, vyuzivam ucty v csob, ing a mbank, a vsade vzdy dostanem dopredu info o zmenach v cenniku. kolkokrat aj niekolko mesiacov dopredu. niekedy mailom, niekedy to vidim ako nove spravy, ked sa prihlasim na internet banking. kym som este mal papierove vypisy, tam tiez byvali upozornenia o zmenach. neznasam banky a sposob ich fungovania, velmi, ale na taketo prekvapenia z ich strany si nespominam.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

účet pre mladých a moja nespokojnosť - Fórum - ZDRAVIE.sk