Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vybavenie na vysokú školu

0vecka

inak to sedi ja som byval v ba a aj studoval v BA.... iank terminale na prihlasovanie boli u nas na skole skoro vsade takze fakt nevidim dovod ak na to dotycny/a nema peniaze aby si ho kupovala... jedine ze ide do ineho mesta a by chcela robit zadania na intraku... v pripade ze bude chodit domov kazdy vikend ho fakt nepotrebuje...

ka3na

ahoj ja tam idem tiez :D a co poznam vacsinu tak si notebook kupili...ale myslim ze by si prezil aj bez neho ak nie tak v najhorsom pripade keby si potreboval nieco si najst alebo nejaky projekt referat spracovat by ti mozno spolubyvajuci pozicali alebo by si siel na pocitace v skole....celkovo notebook by ti to zjednodusil keby nieco potrebujes ale ako chces ty...inak vacsian ma notebook skor kvoli zabave :D pozeranie filmov,facebook a tak :)

javor24

no zavisi to aj od toho, ci studujes v meste kde byvas a teda doma mas pristup k PC alebo stravis cely semester na intraku..
ak to druhe tak ten notas sa ti podla mna zide, predsa len prihlasovanie na skusky sa kona cez internet, tiez je potrebne mat pristup na spolocny rocnikovy mail dennodenne, odovzdavanie zadani sa tiez moze diat cez net..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vybavenie na vysokú školu - Fórum - ZDRAVIE.sk